Pozvánka na fotbal: TJ Unie Hlubina - TJ Valašské Meziříčí 28. 9. 2022 v 10:00

27.9.2022

Anglický týden našeho A týmu pokračuje. Zítra, tj. ve středu 28. 9. v 10:00 vyzveme venku nováčka v divizní soutěži, tým TJ Unie Hlubiny. 

TJ Unie Hlubina historicky poprvé postoupila do divizní soutěže a to až ze čtvrtého, tedy posledního možného postupového místa, z moravskoslezského krajského přeboru. A kdo by čekal, že tým bude paběrkovat na konci divizní tabulky, se velice spletl. Nováček překvapuje svými výkony, díky kterým se aktuálně nachází se 13 body na 4. místě divizní tabulky. Tým okolo trenéra Zdeňka Skotnici za sedm odehraných zápasů dvakrát prohrál, jednou remizoval a čtyřikrát vyhrál. Najvětší zbraní domácích bude zcela jistě třetí nejlepší střelec soutěže Patrik Chlopek, který například hattrickem zajistil svému týmu tři body z Břidličné. Kapitánem týmu je velmi zkušený Jan Krčmařík, který prošel kluby jako FC Baník Ostrava, FC Hlučín, nebo FC Odru Petřkovice. Tým se prezentuje agresivním a útočným fotbal. 

Naši borci zastavili výkonostní propad, kdy v pátek ve vypjatém duelu porazili MFK Havířov 1:0. Díky brance v posledních vteřinách nastavení si dokázali, že bojovat do poslední vteřiny se vyplácí. Náš A tým se aktuálně nachází na 8. místě tabulky s 11 body za tři výhry, dvě remízy a dvě porážky. Do zápasu kvůli zdravotním potížím nenastoupí kapitán týmu Martin Výmola, ale ostatní hráči budou zcela jistě připraveni zabojovat o další důležité body do velmi vyrovnané mistrovské tabulky. Zápas slibuje kvalitní fotbalovou podívanou. Jedinou překážkou bude zřejmě nadále pokračující deštivé počasí. 

Pro naše věrné fanoušky, autobus do Ostravy odjíží v 7:30 od letního stadionu ve Vaalšském Meziříčí. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Pozvánka na fotbal: TJ Unie Hlubina - TJ Valašské Meziříčí 28. 9. 2022 v 10:00

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři