Přátelské utkání: SK Beskyd Frenštát p. R. - TJ Valašské Meziříčí 0:0

4.2.2023

Pokračování zimního turnaje v Novém Jičíně dnes pro nás skočnilo nerozhodně, kdy proti týmu z Frenštátu pod Radhoštěm jsme uhráli remízu 0:0.

V rámci zimního turnaje zavítal náš A tým opět na umělé hřiště v Novém Jičíně, kde poměřil své síly proti týmu SK Beskyd Frenštát p. R.. Podle rozlosování turnaje jsme uvedeni jako tým hostů.

Úvodní sestava: Hegar - Vozák, Švec, Kelárek, Němec - Macíček, Žilinský, Smilek, Vrána - Galus - Výmola

Fauly hosté: 9

Úvodní minuty zápasu byly ve znamení aktivity našeho A týmu. Již v první minutě jsme nastřelili tyčku a náš tlak nepolevoval. Z následujícího rohu jsme orazítkovali pro změnu břevno. Ve 4. minutě se k rohu dostal tým z Frenštátu, ale Hegara v bráně nepřekonali. V 10. minutě jsme se naopak my ocitli v golóvé situaci, ale Výmola se se Smilkem nedomluvili a míč tak skončil v náruči pozorného Michuta. Ve 12. minutě poté dostal standartní situaci ze zajímavé vzdálenosti náš soupeř, ale nevyřešil ji nejlépe. Ve 24. minutě jsme ukázali divákům pohlednou útočnou akci, ale pro naši smůlu bez zakončení. Ve 31. minutě pomohla našemu Hegarovi branková konstrukce. Ve 42. minutě se Výmola ocitl tváří tvář Michutovi, ale svého bývalého spoluhráče nepřekonal. Ve 45. minutě v podobné situaci selhal i Vozák.

Na počátku druhého poločasu jsme se ve 47. minutě dostali k rozehrání rohu, ale bohužel bez zakončení. V 51. minutě naopak jiskřily na hřišti emoce, kdy musel hráč Frenštátu Žák předčasně do sprchy, po nepochopitelném nakopnutí ležícího Sováka. Následovala pasáž, kdy se hra tvořila zejména ve středu hřiště a dominovali ji laciné ztráty míčů na obou stranách. V 60. minutě pohrozil Frenštát zajimavým střeleckým pokusem, ale útočník jej zamířil těsně vedle. V 69. minutě se z rohu k míči vyšplhal nejvýše náš Koleček, ale hlavou branku netrefil. Stejný scénář se zopakoval i v 72. minutě. Naopak v 79. minutě to byl Kopecký, kdo mohl otevřít skóre, ale v samostatném nájezdu na golmana neuspěl. V 80. minutě se na druhé straně zaskvěl Pobořil, kdy střelu bravůrním zákrokem vytáhl na roh. V 86. minutě poté mohl výhru strhnout na naši stranu Vrána, ale svoji střelu zamířil nad. Zápas tak v mrazivém počasí skončil remízou 0:0.

Další přátelské utkání sehrajeme příští týden v sobotu 11. 2. 2023 v 10:00, opět na UT v Novém Jičíně, kdy vyzveme třetiligový tým SK Hranice.

TJ Valašské Meziříčí > Přátelské utkání: SK Beskyd Frenštát p. R. - TJ Valašské Meziříčí 0:0