Přátelské utkání ŠSK Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (2:1)

19.2.2022

ŠSK Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (2:1)

Sestava hostů: Pobořil (46' Michut); Kadla - Kuběna - Kelárek -Macíček; Vozák (46' Vašek) - Smílek(46' Farkas) - Žilinský - Vrána Š. (46' Kopecký); Vrána J. (55' Urban) - Výmola (46' Gajdoš)

Další přátelské utkání nás přivedlo na umělou trávu do Bílovce proti místnímu diviznímu celku. Zápas byl od prvních minut ovlivněn silným větrem, který oboum týmům přinášel spoustu problémů. Již v první minutě mohl otevřít skóre Jonáš Vrána, jeho průnik do šestnáctky byl však zablokován. Domácí využili tradiční fotbalové moudro "nedáš dostaneš" a ve 2. minutě skóroval domácí Martin Ivanovský po chybné rozehrávce Kuběny. Šok pro tlačící hosty přišel ve 21. minutě, kdy se ve hloučku hráčů nejlépe zorientoval Jan Tomášek a zvýšil na 2:0. Hosté přidali na nasazení, což přineslo jednoznačnou penaltu, kterou ve 28. minutě proměnil Pavel Macíček. Ještě ve 38. minutě mohl srovnat Vozák, ale nedostal se do zakončení. Závěr poločasu již patřil domácím. Druhý poločas se nesl v počátcích ve znamení hry všech proti větru, který zásadně ovlivňoval celý zápas. Hosté se však dostávali do vícero příležitostí. V 58. minutě vyrovnal Milan Urban. Domácí jakoby po této brance přestali hrát a iniciativu převzali hosté. V 70. minutě mohl rozhodnout hlavou Kelárek, ale netrefil přesně. Domácí hrozili z brejků, jeden takový v 78. minutě skvělé přečetl gólman Michut. Ani závěr utkání nepřinesl prolomení remízového stavu a tak se oba soupeři rozešli smírně 2:2.

Další přátelský zápas odehraje náš A tým v sobotu, 26. 2. V 10:00 proti týmu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm na umělé trávě v Rožnově pod Radhoštěm.

Aah

TJ Valašské Meziříčí > Přátelské utkání ŠSK Bílovec - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (2:1)