Přátelské utkání: TJ Valašské Meziříčí - 1. BFK Frýdlant n. O. 1:2 (1:1)

11.2.2023

V dalším pokračováním zimního turnaje v Novém Jičíně jsme dnes vyzvali neúspěšně třetiligový tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí. 

V rámci zimního turnaje zavítal náš A tým opět na umělé hřiště v Novém Jičíně, kde poměřil své síly proti týmu 1. BFK Frýdlant n. O.. Podle rozlosování turnaje jsme uvedeni jako tým domácích.

Úvodní sestava: Pobořil - Sovák, Švec, Macíček, Němec - Křenek, Žilinský, Smilek, Vrána - Galus - Výmola

Střídající: Hegar, Mičkal, Veselý, Kopecký, Koleček, Vozák

Rohy domácí: 4

Rohy hosté: 7

Střely domácí: 11 z toho na 6 bránu 

Střely hosté: 13 z toho 5 na bránu 

Fauly domácí: 12

Fauly hosté: 9

Již od prvních minut zápasu bylo jasné, že se bude hrát ve vysokém nasazení. V prvních minutách jsme se předváděli dobrým pohybem a měli i mírnou územní převahu. První šanci měl však náš soupeř, který v 5. minutě nastřelil tyčku naší branky. Hrál se pohledný kombinační fotbal, kterému nescházelo ani velké množství osobních soubojů, kdy si hráči navzájem ani centimentr prostoru nedarovali. V 7. minutě jsme měli možnost zahrát rohový kop, ale bez většího ohrožení branky soupeře. Naopak Frýdlant z rohu v 9. minutě opět prověřil pevnost naší brankové konstrukce. V 17. minutě jsme to byli ale my, kdo otevřel skóre. Jonáš Vrána uklidil míč do sítě po velmi pohledné útočné akci. Frýdlant však ve 24. minutě srovnal, když využil velkou chybu při rozehrávce od gólmana.V 33. minutě však Pobořil kvělým zákrokem svoje předchozí pochybení odčinil. Naopak ve 40. minutě Výmola ve velmi slibné pozici trefil pouze brankáře. 

Druhý poločas začal opět velkou aktivitou našeho celku, kdy vysokým napadáním znepříjemňovali obraně Frýdlantu rozehrávku. V 55. minutě nás mohl dostat do vedení Veselý, ale ve slibné příležitosti se neprosadil. V 60. minutě Frýdlant opět nastřelil tyčku, po nádherné střele z voleje. V 64. minutě mohlo BFK navýšit z přímého kopu z cca 17 metrů od branky, ale střelec trefil pouze zeď. V 66. minutě mohl skórovat Mičkal, ale jeho střelu golman vytáhl na roh. Následně iniciativu zápasu přebírá BFK, kdy v rychlém sledu zahrávali několik rohů. To se zlomilo v 79. minutě, kdy to byl Vrána co z přímého kopu protáhl brankáře hostů. V 86. minutě však Frýdlant udolal vítězství, kdy se z rohu prosadil hlavou jejich útočník a navýšil tak skóre na konečný stav 1:2. 

Další přátelské utkání sehrajeme příští týden v sobotu 18. 2. 2023 v 10:00, opět na UT v Novém Jičíně, kdy vyzveme třetiligový tým SK Hranice. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > Přátelské utkání: TJ Valašské Meziříčí - 1. BFK Frýdlant n. O. 1:2 (1:1)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky