Přátelské utkání TJ Valašské Meziříčí - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 2:0 (0:0)

26.2.2022

Přátelské utkání TJ Valašské Meziříčí - Sk Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 2:0 (0:0). Střelci: Jonáš Vrána, Martin Gajdoš

Sestava: Michut (46´Pobořil) - Vašek (46´Kadla)- Kelárek- Kuběna- Vozák (46´Farkas) - Vrána J. (57´Urban) - Žilinský - Vrána Š. (73´Vozák) - Veselý (82´Vašek) - Urban (46´Kopecký) - Výmola (46´Gajdoš)

V dalším přátelském utkání jsme vyzvali divizního soupeře z Frenštátu pod Radhoštěm, na neutrální půdě v Rožnově pod Radhoštěm. Zápas se již od prvního hvizdu nesl ve vysokém tempu a oba celky dávaly jasně najevo, proč jsou ve svých divizních tabulkách umístěni ve vrchní polovině. Již ve 3. minutě se mohl radovat soupeř z Frenštátu, pohotový Michut však vyrazil na roh. Ve vyložené golóvé přiležitosti se hosté ocitli v 6. minutě, avšak selhali v koncovce. Tým z Valašského Meziříčí hrozil z rychlých náběhů za obranu, které hosté odvraceli na rohové kopy. Z jednoho takového mohl za TJ v 15. minutě skórovat Výmola, ale minul. V 17. minutě opět po rohovém kopu mohl umístit z hlavičky Kelárek, ale těsně minul bránu. Zápas se hrál na obě strany, což dokládá další gólová příležitost hostů, kdy ve 22. minutě pokus o lob golmana Michuta mířil těsně vedle. Na druhé straně mohl v 31. minutě otevřít skore Veselý. Do poločasové přestávky však branka nepadla.

Druhý poločas začali aktivněji hráči z Valašského Meziříčí, což se jim vyplatilo v 49. minutě, kdy Jonáš Vrána poslal přesným lobem tým do vedení. Zvýšit mohl v 52. minutě jeho bratr Šimon, ale netrefil přesně. Hosté zahrozili v 63. minutě, kdy vyslali dalekonosnou střelu, kterou hvězdně vytáhl Pobořil nad břevno. Frenštát tlačil a snažil se skóre otočit. Tým TJ však hrozil z rychlých protiútoků. V 67. minutě se zaměřoval Gajdoš v dobré střelcké pozici, aby nakonec zvýšil v 70. minutě po výborně vyřešeném přečíslení na 2:0. Frenštát se po druhé brance rozhodl se skórem něco udělat, ale jeho tlak narážel do dobře připravené obrany Valachů. Utkání tak skončilo ve prospěch týmu TJ Valašské Meziříčí, které zvítězilo 2:0. 

Další přípravné utkání sehraje náš A tým, v sobotu 5. 3. v 10:00 proti týmu FK Nový Jičín. Zápas se uskuteční na hřišti v Jakubčovicích nad Odrou. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > Přátelské utkání TJ Valašské Meziříčí - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 2:0 (0:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři