Přátelské utkání: TJ Valašské Meziříčí - Tatran Všechovice 0:0 (1:3)

4.3.2023

Další zápas naší zimní přípravy se vůbec nepovedl. S týmem Tatran Všechovice jsme prohráli 1:3.

V dalším zápase zimní přípravy vyzval náš A tým divizní tým Tatran Všechovice na UT v Hranicích. Po dohodě jsme uvedeni jako tým domácích.

Úvodní sestava: Hegar- Macíček, Švec, Němec, Hrdlička - Křenek, Žilinský, Smilek, Vozák - Vrána - Galus

Fauly hosté: 3

Úvod zápasu se vedl ve velmi opatrném tempu. To prolomil námi zahrávaný roh ve 4. minutě, kde se ocitl Švec ve vyložené brankové příležitosti. Na to jsme navázali zajímavým útokem v 7. minutě, ale bez reálného ohrožení branky Všechovic. V 11. minutě zahrozil soupeř z rohu, naštěstí pro nás se ve skrumáži hráčů nejlépe zorientovali naši obránci. Ve 13. minutě se ocitl Vrána ve 100% šanci, ale trestuhodně neproměnil. A to bylo z naši strany vše, co jsme celý zápas předvedli. Od 20. minuty převzal otěže zápasu náš soupeř a jednoznačně dominoval. Náš výkon srážely hlavně nepřesnosti, nedůráz a nedostatek nasazení. Ve 24. minutě Tatran mohl prolomit skóre ze serie rohů, ale v koncovce nebyl přesný. Ve 35. minutě vychytal Hegar jasnou gólovku Všechovic a držel tak stále remízový stav. Ve 41. minutě zaplavala nepříjemná střela Tatranu a Hegar tak, tak míč vyrazil. Poločas tak skončil nerozhodně 0:0.

Do druhého poločasu vstoupil lepé opět soupeř, kdy kontroloval hru a dominoval do 68. minuty, kdy se poprvé prosadili po našem nedůrazu v obraně. Jiskru naděje vykřesal Křenek, který v 72. minutě z ojedinělé šance srovnal na 1:1. V 75. minutě nás mohl poslat Vrána do vedení, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče. Na druhé straně Tatran mírně přidal na aktivitě a opět kraloval. V 76. minutě to byl Pobořil, který přímý kop vytáhl na roh. Stejná situace se zopakala ještě v 81. a 84. minutě. Soupeř poté zahrával opět několik rohů a v 85. minutě navýšil na 1:2, kdy míč vypadl ve shluku hráčů Pobořilovi z rukou a dokutálel se do branky. V 86. minutě opět Pobořil zasahoval, tentokrát úspěšně. Poslední změna skóre poté nastala v 90. minutě, kdy Tatran zpečetil svou výhru 1:3. Náš tým předvedl nejhorší výkon zimní přípravy.

Reparát mohou hráči složit v generálce proti týmu SK Baťov, který se odehraje 11. 3. 2023 v sobotu v 10:00. Poslední slovo bude mít počasí, za dobrého počasí se zápas odehraje na přírodní trávě v Jakubčovicích nad Odrou, v případě špatných podmínek poté na UT v Otrokovicích na hřišti SK Baťov.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Přátelské utkání: TJ Valašské Meziříčí - Tatran Všechovice 0:0 (1:3)