Přátelský zápas: FC Fastav Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 2:1 (1:0)

Generálka a k tomu ještě valašské fotbalové derby přineslo atraktivní podívanou a vysoké nasazení obou týmů.

Za TJ nastoupili: Pobořil - Dragon - Němec, Koleček, Vozák, Tkadlec, Bystřičan - Žilinský, Veselý D., Křenek, Kulhánek, Koňařík, Hoffmann, Juřík - Výmola, Gomola

Rohy: 4 FCVS  - 4 TJVM

Příme kopy: 11 FCVS - 12 TJVM

Počet úspěšných příhrávek: 271 FCVS  - 234 TJVM

Střelci TJVM: 65´Tkadlec

Generální přípravu oba týmy hodnotily pozitivně. Na hřišti s umělým povrchem v Rožnově pod Radhoštěm byl k vidění rychlý a kombinační fotbal, který splňoval i třetiligové parametry. Úvod zápasu vycházel lépe soupeři, což vedlo i ke vstřelení vedoucí branky ve 28. minutě. Náš tým sice vyrovnal poté hru, ale ke změně skóre to nevedlo. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší, kdy jsme si vytvořili několik slibných šancí. Vyrovnání však přišlo až ze standartní situace a to brankou Adama Tkadlce v 68. minutě. K naší smůle Vsetín dokázal ještě o jednu branku odskočit a to v 78. minutě, kdy vsetínský Hnilo zamířil přesně k tyči. Zápas tréneři obou táboru hodnotili velmi pozitivně, co se týče herného projevu. Výsledek je však pro nás zklamáním.

První mistrovské utkání se odehraje již tuto sobotu 9. 3. v 14:30 na hřišti týmu TJ Řepiště.

TJ Valašské Meziříčí > Přátelský zápas: FC Fastav Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 2:1 (1:0)