Přátelský zápas: FK Frýdek-Místek - TJ Valašské Meziříčí 1:0 (1:0)

Střetnutí s třetiligovým týmem dopadlo lépe pro našeho soupeře.

Za TJ nastoupili: Pobořil - Dragon - Němec, Koleček, Vozák, Tkadlec, Bystřičan, Sušeň - Křenek, Žilinský, Veselý D., Křenek, Kulhánek, Koňařík, Hoffmann, Juřík - Výmola, Gomola

Rohy: 5 FKFM - 2 TJVM

Příme kopy: 9 FKFM - 11 TJVM

Počet úspěšných příhrávek: 398 FKFM - 216 TJVM

Střelci FKFM: 13. Janjuš

Na novém hřišti s umělým povrchem v Rožnově pod Radhoštěm jsme změřili své síly s třetiligovým týmem FK Frýdek-Místek. Již od úvodních minut nám soupeř ukazoval, že třetí ligu hraje zaslouženě. Svým přístupem, důrezem a přesností hodně prověřoval naše obranné řady. Již ve 13. minutě využil náš soupeř parádní průnikovou přihrávku do naší šestnáctky a Janjuš se nemýlil. Blízko k vyrovnání měl sice ve 26. minutě Koňařík, ale s jeho jedovatou střelou si golman poradil. Ve 35. minutě se zaskvěl Pobořil, který bravůrně vychytal penaltu Frýdku.

Do druhého poločasu oba celky prostřídaly a Frýdek se ujímal více iniciativy. V 62. minutě převedl Dragon skvělý zákrok, když zlikvidoval samostatný nájezd utočníka Frýdku. Náš soupeř sice tlačil a chtěl navýšit vedení, ale naše obrana mu již nic nedovolila. Na druhou stranu, naše útočné choutky vzali za své. Zápas nám opět ukázal mnohé, hlavně v naši útočné fázi, kterou musíme zásadně zefektivnit.

Další přátelák budeme hrát další sobotu, 24. 2. 2024 v 11:00, kdy vyzveme tým FK Nové Sady. Zápas se odehraje na UT v Hranicích na Moravě.

TJ Valašské Meziříčí > Přátelský zápas: FK Frýdek-Místek - TJ Valašské Meziříčí 1:0 (1:0)