Přátelský zápas: FK Nový Jičín - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (0:1)

5.2.2024

I přes kvalitní první poločas, si náš A tým odváží z přátelského zápasu s Novým jičínem porážku 3:1.

Za TJ nastoupili: Dragon - Fröhlich - Němec, Koleček, Vozák, Tkadlec, Bystřičan, Sušeň, Nohavica - Křenek, Žilinský, Veselý R., Veselý D., Křenek, Kulhánek, Koňařík, Hoffmann, Juřík - Výmola, Barbořák, Gomola

Střelci FK NJ: 60. Desire, 68. Janovský, 81. Káňa

Náš A tým má za sebou další přátelský zápas, tentokrát změřil síly proti diviznímu celku z Nového Jičina. I přesto, že se tým v celkových statistikách zlepšil jak v držení míče, počtu příhrávek nebo ve střelách na bránu, tak to na vítězství nestačilo. Po prvním poločase jsme zaslouženě vedli 1:0 po povedené střele Josefa Bystřičana a celkově jsme předváděli dobrý výkon. Druhý poločas byl ovšem jiného rázu. Na obou stranách byly citelné chyby v obraně, které ale lépe dokázal zužitkovat domácí tým. Našemu A týmu tak dal cennou lekci z produktivity.

Další přátelák budeme hrát další sobotu, 10. 2. 2024 v 10:00, kdy vyzveme venku tým FC TVD Slavičín.

TJ Valašské Meziříčí > Přátelský zápas: FK Nový Jičín - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (0:1)