Předkolo MOL CUP: FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 1:2 po prodloužení (0:0)

FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 1:2 po prodloužení (0:0)

Sestava: Pobořil - Vozák V. (90+8 Šimurda J.), Macíček, Němec, Hrdlička - Sovák (46´Veselý D.), Pobořil R., Smilek (90´Kopecký), Vrána J., Žilinský - Výmola (74´Veselý R.)

Střelci: David Smilek (79´), Adam Hrdlička (90+19´)

ŽK: Radim Pobořil, Jonáš Vrána, Matouš Kopecký

Ve velké bitvě o postup do dalšího kola českého poháru byl uspěšnější celek TJ Valašské Meziříčí.

Začátek utkání byl vyrovnaný, uvodní standartní situaci v 6. minutě hosté nevyužili. Ani střelecký pokus v 10. minutě prolomení skóre nepřinesl. Hra se značně vyrovnala a hrálo se takříkajíc "nahoru dolů". Domácí však dokázali o něco lépe kontrolovat hru. To vedlo i k první žluté kartě, kterou ve 20. minutě dostal Radim Pobořil. Následně začli hosté víc pracovat, což se projevilo ve 29. minutě nastřelenou tyčkou v podání Jonáše Vrány. Domácí poté taktéž zahrozili, ale Lukáš Pobořil byl pozorný. Do kabin se tedy oba celky rozešli za stavu 0:0.

Druhý poločas začali aktivněji domácí. Ale do větších příležitostí se dostávali z protiútoků paradoxně hosté. Od 60. minuty si i domácí vypracovávali lepší příležitosti. To se potvrdilo v 71. minutě, kdy se trefil domácí Nerukh. Obdržená branka hosty vyburcovala. V 74. mintuě mohl odpovědět Jonáš Vrána, ale gólman domácích byl proti. V 79. minutě ale bylo srovnáno, David Smilek po krásném centru Jonáše Vrány uklidil míč do brány domácích. Základní hrací doba však nepřinesla rozuzlení zápasu, tudíž se muselo nastavovat.

Prodloužení začalo jako taktická bitva bez větších příležitostí. Až ve druhé polovině prodloužení přišlo toužebné prolomení obrany domácích. Ve 108. minutě poslal do 1. kola českého poháru náš tým Adam Hrdlička.

Po urputné bitvě náš A tým vyzve v 1. kole vítězě zápasu Tatran Všechovice - 1. BFK Frýdlant n. O.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Předkolo MOL CUP: FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 1:2 po prodloužení (0:0)