Předkolo MOL CUP: FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 7:1 (3:0)

30.7.2023

Nejhorší výsledek v novodobé historii našeho A týmu a ostudný debakl na Vsetíně nám dal před začátkem sezóny obří facku.

Sestava: Pobořil - Koleček, Němec, Bystřičan, Macíček - Sovák, Žilinský, Kulhánek (25´Křenek, 46´Veselý R.), Veselý D. (25´Vozák) - Výmola

Úvod zápasu začal naší šancí a zahráním dvou rohů. Vypracovali jsme si několik pološancí a nic nenasvědčovalo tomu, že ze Vsetína odjedem s tak hrozivým debaklem. První branku jsme dostali v 9. minutě, kdy se trefil po hrubici v naší obraně Ondřej Strachoň. Od této chvíle převzali domácí otěže zápasu a ukazovali nám, jak se má hrát valašské fotbalové derby. Zaostávali jsme ve všech aspektech hry, v nasazení, v bojovnosti. V 19. minutě to bylo už 2:0. Kdy se po krásném centru trefil Adam Bahounek. Ve 30. minutě přidali domácí další branku. Ondřej Otepka s přehledem proměnil nařízený pokutový kop. Do poločasu jsme i přes několik rohů domácích skóre udrželi.

Kdo by čekal, že do druhého poločasu vstoupíme lépe, ten se šeredně zmýlil. V 48. minutě přehodil Martin Zbranek z 40 metrů Pobořila a poslal domácí do vedení 4:0. A to byl konec veškerých nadějí a i našeho výkonu. V 57. minutě Radim Hruška navýšil na 5:0, aby v 64. minutě Jan Stuhlík navýšil na hrozivých 6:0. V 75. minutě přišel další trest, Jiří Vítek přidal na hrůzostrašný výsledek 7:0. Skóre poté z ojedinělé akce korigoval Koleček, který v 80. minutě snížil na 7:1. Tento výsledek naštěstí vydržel až do konečného hvizdu. Náš A tým si tak odváží historický debakl a hrozivou facku před mistrovskou sezónou. Teď nezbývá než se soustředit na první mistrovské utkání a napravit si reputaci.

Sezóna 2023/2024 začíná již tento pátek 4. 8. 2023 a to domácím zápasem proti TJ Řepiště. Zápas má plánovaný výkop v 17:00.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Předkolo MOL CUP: FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 7:1 (3:0)