Představujeme: navrátilec Jan Hegar

3.8.2022

Představujeme: navrátilec Jan Hegar

Představujeme: další návratilec do klubu TJ Valašské Meziříčí je brankář Jan Hegar

Ahoj Honzo, mohl byses našim fanouškům krátce představit?

Ahoj, jmenuji se Jan Hegar, je mi 19 let a maturoval jsem na technické škole v Opavě. Mou největší zálibou je fotbal, který hraju 12 let. Pocházím z Mořkova, kde jsem s fotbalem začínal. V mladších žácích jsem přestoupil do Valmezu. V 15 letech jsem dostal nabídku od Opavy, kde jsem hrál tři roky. Protože jsem chtěl mít co největší herní vytížení, odešel jsem na roční hostování do Chlebičova a zvykal si na dospělý fotbal. V Opavě jsem i přesto dále trénoval. Teď se po čtyřech letech vracím zpátky do klubu, který mě toho hodně naučil. Ve volném čase hraju tenis, občas si zajdu zaběhat nebo zaposilovat na workout. Zbytek času trávím s kamarády. V kategorii U18 jsem měl tu možnost zahrát si proti Wolfsburgu, který hraje v horních příčkách nejvyšší německé dorostenecké ligy.

Proč sis vybral působení ve Valašském Meziříčí?

Valmez jsem si vybral, protože je to má srdcová záležitost. Hodně mě toho naučili a myslím si, že jim mám co dát. Také mají skvělé zázemí a ty nejvyšší ambice. Komunikace s vedením je také výborná. S klukama se chceme držet v horních příčkách tabulky.

Co si od nadcházející sezóny v dresu TJ Valašské Meziříčí slibuješ?

V dresu Valmezu bych chtěl ukázat, že na to mám a že jsem se za působení v Opavě zlepšil. Hraju na brankářském postu. Od začátku mé kariéry chytám a rozhodně bych neměnil. Nejvíc mám rád utkání, kdy se něco děje. Čím víc práce, tím lépe.

Co zatím říkáš na klub TJ Valašské Meziříčí?

První dojmy jsou skvělé. Kluci mě vzali mezi sebe, za což jsem velmi rád. Výhoda je, že jsem skoro všechny kluky znal. Hráli jsme spolu nebo se potkávali, takže zapadnout nebyl problém. Vedení s realizačním týmem mi v tomto směru také hodně pomohli.

Chtěl by jsi našim fanouškům něco vzkázat?

Všechny naše fanoušky bych chtěl pozdravit a poděkovat za přízeň. Doufám, že budete chodit v hojném počtu a budete naším dvanáctým hráčem.

Děkujeme Honzovi za rozhovor a přejeme mu hodně sportovních úspěchů a spousty vychytaných nul v dresu TJ Valašské Meziříčí. 

AH

 

TJ Valašské Meziříčí > Představujeme: navrátilec Jan Hegar

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky