Představujeme: nový manažer klubu - Šimon Vrána

25.6.2024

Náš klub, TJ Valašské Meziříčí, má od 1. 7. 2024 nového manažera. Tím se stává aktuálně 24 letý Šimon Vrána, kterého si můžete dobře pamatovat z jeho působení v našem A týmu.

K 1. 7. dochází k důležité výměně na postu manažera klubu, kterým se stává nově Šimon Vrána (tel. 725 258 720). Ten nastupuje po Antonínu Hořínovi, který po pěti letech končí a přesouvá se do soukromé sféry. P. Hořínovi tímto mockrát děkujeme za práci, kterou pro náš klub odvedl. 

Šimon Vrána tak převezme důležitou roli v klubu ve všech dosavadních oblastech. A jak je dobrým zvykem u nás v klubu, i Šimona jsme pořádně vyzpovídali:

 

Ahoj Šimone, mohl by ses našim fanouškům krátce představit? 

Ahoj, jmenuji se Šimon Vrána, pocházím z Valašského Meziříčí, kde jsem působil většinu své fotbalové kariéry. Mimo Valmez jsem odehrál několik zápasů za 1. FC Slovácko a připsal jsem si 1 start za mládežnickou reprezentaci ČR. Je mi 24 let a studuji poslední ročník na VŠ Univerzity Palackého v Olomouci učitelství TV+geografie. 

Co tě vedlo k přijetí práce manažera klubu? 

Vzhledem k tomu, že jsem v posledním ročníku na VŠ, tak jsem se začal ohlížet po pracovních příležitostech. V momentě, jak jsem se dozvěděl o nabídce pozice manažera fotbalu ve svém mateřském fotbalovém klubu, tak mě tato nabídka oslovila. Práce je v prostředí, které je mi příjemné, dává mi smysl a zároveň jsem to bral jako výzvu.

Už se pomalu zaškoluješ, víš co tě čeká v nejbližích dnech? 

Jak říká Tonda, práce dobrého manažera je taková, že o ní nikdo neví. Tohle můžu potvrdit, protože si myslím, že Tonda zde odvedl obrovský kus skvělé práce a až teď se postupně dozvídám, co všechno tato práce obnáší a utvrzuje mě to v tom, že to bude velká výzva. Nebude jednoduché na Tondu navázat a hlavně ty začátky budou složité. Věřím, že v tomto klubu mám kolem sebe lidi, kteří mi se startem pomohou. Momentálně jsem v procesu teoretického zaškolování a mým úkol bude si to co nejdříve osahat i prakticky, a zajet si nějaké správné koleje.

Určitě se jedná o náročnou práci, jaké máš z ní očekávání?

Myslím si, že začátky v jakékoliv práci nejsou jednoduché a postupně s přibývajícími zkušenostmi se i náročná práce stává jednodušší. Věřím, že tato práce mě může dost posunout.

A to nejdůleitější, jakou máš vizi pro náš klub do další sezóny? 

Moje vize pro náš klub je taková, aby každý hráč a zaměstnanec byl zde spokojený a aby se naplňovaly klubové cíle a hodnoty, které jsou zde dobře nastavené. V momentě jak se této práci budu věnovat už delší dobu, tak se tato základní vize bude měnit a chtěl bych klubu přinést i nějaké novinky.

Děkujeme Šimonovi za skvělý rozhovor a přejeme mu hodně štěstí na pozici manažera našeho klubu. Šimone, vítej! 

AH


 

 

 


TJ Valašské Meziříčí > Představujeme: nový manažer klubu - Šimon Vrána

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři