Raddatz CUP 2023 a úspěšná reprezentace klubu týmem U11

14.6.2023

Raddatz CUP 2023 a úspěšná reprezentace klubu týmem U11

Pojďme se podívat na skvělou reprezentaci klubu týmem U11 na mezinárodním turnaji Raddatz CUP v Německu. 

Naše U11 se v polovině června zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v německém Hannoveru, kde namátkou dalšími účastníky z celkového počtu 72 týmů byly týmy zvučných jmen jako Schalke 04, Dinamo Kiev, Leicester City, BVB Dortmund, Bayer Leverkusen, Inter Milán, Benfica Lisabon ale také Bohemians Praha nebo Sigma Olomouc.

Velmi rychle jsme se museli s rodiči zorganizovat, vyřešit dopravu na dlouhých 800 km, připravit vlaječky, vlajky, bubny.

V základní skupině jsem narazili na právě zmiňované Schalke 04 a Dinamo Kiev. Zejména hra Schalke byla pastva pro trenérské oči, to jsme opravdu nestíhali a prohra 4:0 byla překvapivě nízká, kdy některé týmy dostaly 10 a více nula. S Dinamem Kiev jsme už krok drželi lépe, byť individuálně a agresivitou soupeř vynikal, nicméně jsme se dostali i do tlaku a byli nebezpeční, ale po chybách jsme nakonec prohráli 3:0. Další zápasy jak v sobotu či neděli jsme vyhrávali i prohrávali. Kluci byli obecně z turnaje nervózní a kupili chyby, které normálně nevidíme. Ale byly tam i skvělé momenty, někdy jsme soupeře drtili, někdy jsme měli problém s finálním zakončením a tak z dlouhého nákopu a brejku jsme dostali gól a prohráli.

Překvapila nás hra některých týmů, právě forma dlouhých nákopů, na kterých si zakládali, a to např. předváděl i takový Leicester City, holt ostrovní fotbal. Konfrontace se zahraničními týmy byla ale velmi zajímavá a věříme, že kluci získali další zkušenosti. Také pro trenéry to bylo velmi inspirativní a získali jsme mnoho námětů pro další trénink a hru.

Všimali jsme si taky organizace velkého turnaje, překvapivě jsme shledali spoustu nedostatků a tady můžeme s jistotou konstatovat, že námi pořádané turnaje jsou u nás s organizačního hlediska určitě lepší.

V neděli později odpoledne jsme se po turnaji vydali na druhu porci 800km a zdárně dorazili po druhé ranní hodině do Valmezu.

Zahraniční turnaj přirozeně sebou nese spoustu nákladů a tak znovu děkujeme všem sponzorům, kteří nám přispěli, jmenovitě společnosti ROBE Lighting, Městkým lesům a zeleni Valašské Meziříčí a restuaraci U Mrtvolky. Mockrát děkujeme. 

Robert Šulák

TJ Valašské Meziříčí > Raddatz CUP 2023 a úspěšná reprezentace klubu týmem U11

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři