SFC Opava "B" - TJ Valašské Meziříčí 4:1 (3:0)

16.9.2023

SFC Opava "B" - TJ Valašské Meziříčí 4:1 (3:0)

Slibně rozjetou vítěznou sérii zastavila rezerva druholigové Opavy po jednoznačném výkonu. 

Sestava: Pobořil - Macíček, Němec, Bystřičan, Kuběna -  Vozák st. (72´Veselý René), Žilinský, Kulhánek (83´Veselý David), Křenek (44´Vozák ml.) – Smilek – Vrána

Střleci SFC: Kadlec (20´), Velička (37´, 56´), Yahaya (40´)

Střelci TJVM: Daniel Kulhánek (51´)

Rohy domácí: 9

Rohy hosté: 3

Střely domácí: 22 z toho 12 na bránu

Střely hosté: 4 z toho 3 na bránu

Offside domací: 4

Offside hosté: 1

Fauly domácí: 18

Fauly hosté: 14

ŽK SFC: Velička (81´)

ŽK TJVM: Němec (31´), Žilinský (73´), Kuběna (85´)

Již od úvodních minut bylo zřejmé, že nás čeká velmi těžký zápas. Domácí doplněni o pět hráčů z prvního týmu dávali jasně najevo svoji fotbalovou kvalitu. Již v 1. minutě domácí zahrávali zajímavou standardní situaci, která skončila hlavičkou útočníka nad. Následovalo několik rohů domácích, ale k zakončení se nedostali. Ve 13. minutě zkusili domácí překvapit svojí střelou z dálky, ale bez úspěchu. To se prolomilo v 20. minutě,  kdy se k míči dostal domácí Kadlec a nekompromisní dělovkou poslal domácí do vedení. Ve 24. minutě jsme se i my dostali na útočnou polovinu, ale střelecký pokus Vrány z přímého kopu lapil bez problémů brankář domácích. Ve 29. minutě se ocitl Křenek ve velké šanci, ale jeho střelecký pokus byl sražen na roh. Domácí poté převzali opět iniciativu a odstřelovali naši branku ze všech pozic. V 37. minutě využil Velička chybu Smilka při rozehrávce odkopu a navýšil na 2:0. Třetí branku domácí přidali po krásné fotbalové akci ve 40. minutě. Poločas tak skončil jednoznačně 3:0 pro Opavu.

Do druhé poločasu opět vstoupili lépe domácí, ale jejich střela naštěstí gólovou radost nepřinesla. Ta naopak propukla v 51. minutě v našich řadách. Hlavou snížil skóre Daniel Kulhánek po našem přímém kopu. Hodně k tomu pomohla i chyba domácího brankáře, kterému míč propadl mezi rukama. Tlak našeho týmu však nepřišel, jelikož v 56. minutě zvýšil na 4:1 svojí druhou brankou hráč domácích Velička. V 61. minutě nás od debaklu zachránila branková konstrukce a domácí ve svém tlaku nepolevovali. Domácí se často dostávali do zakončení a hrozili i nebezpečnými střelami ze střední vzdálenosti. My jsme zkusili ohrozit branku domácích v 70. minutě, ale Macíčkově střele chyběla patřičná razance. Domácí prostřídali a hra se mírně vyrovnala. Zahrávali jsme několik rohů, ale bez úspěchu. Velké šance přišli v samotném závěru, kdy jsme měli dvě možnosti korigovat skóre. K naší smůle jsme se však k zakončení nedostali a z hřiště ve Velkých Hošticích odjíždíme s porážkou 4:1.

Další zápas náš A tým bude hrát doma a to v sobotu 23. 9. v 15:30, kdy vyzveme tým FC Vratimov. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > SFC Opava "B" - TJ Valašské Meziříčí 4:1 (3:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři