Sestava: Pobořil L. - Hrdlička (46´Vozák), Švec, Macíček, Němec - Pobořil R., Žilinský (68´Sovák), Smilek, Vrána - Veselý - Výmola

ŽK: Viktor Žilinský (66´), Daniel Němec (74´), Martin Švec (84´)

Rohy hosté: 8

Fauly domácí: 13

Fauly hosté: 13

Dva rozdílné poločasy znamenaly prohru našeho A týmu 3:1.

Úvod zápasu se nám vyloženě vydařil. Již ve 2. minutě jsme zahrávali roh a dostali jsme domácí pod tlak. Ve 4. minutě Veselý ještě ve vápně nenašel žádného spoluhráče, ale v 7. minutě jsme šli už do vedení. Skóre otevřel Martin Výmola, který zkušeně uklidil centr za záda bezmocného bránkáře domácích, Milana Michuta. Rychle vstřelená branka jako by náš tým ukolébala a předala iniciativu domácímu týmu. V 11. minutě domácí zahrozili poprvé, ale náš brankář Pobořil hvězdně zasáhl. Na druhé straně se v 19. minutě dostal do velké příležitosti Jonáš Vrána, ale bohužel našel jen nachystanou Michutovu náruč. Následovala pasáž vysokého tlaku domácích, kterou ale narušil v 28. minutě Výmola, který hlavou zamířil míč těsně vedle tyče. V 37. minutě se ale radovali ze srovnání skóre domácí. Domácí kapitán Pavel Klimpar si zkušeně zasekl míč ve vápně a srovnal stav utkání na 1:1. Ve 41. minutě jsme mohli skórovat my, ale střelu Pobořila odvrátili domácí na roh. Asi největší příležitost měl v 43. minutě Výmola po centru Hrdličky, ale míč si cestu do branky nenašel. Do kabin tak odcházeli hráči za remízového stavu 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí. Sice jsme v 50. minutě po dobré kombinaci dostali míč do šesnáctky, ale domácí díky většímu důrazu v osobních soubojích začínali mít navrh. To se potvrdilo hned v zápětí, kdy v 52. minutě hlavou z rohu uklidil do naši branky domácí Jiří Bednář. V 55. minutě se zaskvěl Pobořil, který vychytal gólovku Frenštátu. Na druhé straně jsme mohli my v 59. minutě využít přímý kop lepé. Radim Pobořil zamířil vysoko nad. V 64. minutě protáhl Michuta dobrou střelou Macíček. Domácí však nepolevovali a svého soupeře nepouštěli do většího tlaku. V 87. minutě šli domácí do oslabení, kdy po druhé žluté kartě musel odejít ze hřiště Patrik Halda. TJ Valašské Meziříčí naplo všechny síly do útoku, ale pro naši smůlu to byl Frenštát, který zpečetil svou výhru. V 90. minutě se po sporné situaci, kdy asi měl být odpískán útočný faul, dostal do zakončení Matěj Žák a nemýlil se. Zápas tak skončil naši porážkou 3:1.

Reparát mohou naši hráči složit již tuto sobotu 29. 10. 2022, kdy v posledním domácím zápase podzimní sezóny vyzveme v 10:00 soupeře SK Jiskru Rýmařov.

TJ Valašské Meziříčí > SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (1:1)