SK Hranice - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (1:1)

17.10.2021

SK Hranice - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (1:1)

SK Hranice - TJVM 2:2 (1:1)
Spravedlivá remíza a cenný mistrovský bod.
TJVM: Pobořil –  Macíček, Švec, Kuběna, Kadla (82´Kelárek) –  Vozák, Žilinský, Smilek, Urban (68´Veselý), Vrána Š. - Výmola (75´Gajdoš)

branky: 36´Vozák, 55´Macíček; za domácí skorovali: 38´Cverna, 73´Kundrát

Sobotní slunečné odpoledne bylo ve znamení divizního derby. Tým SK Hranice hostil na svém hřišti vyzyvatele z Valašského Meziříčí a ikdyž byli domácí papírovým favoritem, museli dvakrát skóre dotahovat.

Již od první minuty zápasu bylo zřejmé, že se bude hrát atraktivní a konstruktivní fotbal. Oba týmy dobře předváděli, že si s balónem více než rozumí. Úvod zápasu přinesl menší tlak domácích, ale tým trenéra Fojtů to nedokázal přetavit do nějaké šance. Jediným momentem, při kterém golmanu hostů Pobořilovi zatrnulo, bylo nahodile nakopnutí po bráně, které skončilo pro překvapení všech hráčů a diváků na tyči. Hosté posléze srovnali krok a začali ukazovat své fotbalové kvality. Prvotní rychlý útok sice domáci zachytili, ale na druhý již nestačili reagovat. Střílený centr do šesnáctky prodlužeje Výmola hlavou na osamoceného Vozáka a ten se nemýlí. Vedeme 0:1. Ani ne za dvě minuty však domácí vyrovnávají, k odraženému míču má blíž Cverna a ani on se nemýlil. Do poločasu se poté nic zásadního neudálo a tak jdou oba týmy do šaten za remízového stavu 1:1. Druhý poločas začali opět aktivněji domácí, ale úvodní tlak opět nepřinesl žádnou větší šanci. Hosté urputně bránili a čekali na svoji příležitost. Ta přišla v 55. minutě, kdy se po rohovém kopu hostů prosadil Macíček, k velké radosti vysokého počtu hostujících fanoušků. Domácí pořádně zatopili pod kotlem a zvýšili svůj tlak. Za svoji aktivitu byli odměněni vyrovnávací brankou ve 73. minutě, kdy se trefil Kundrát. Do konce zápasu se oba týmy snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale obrany obou celků byly důsledné. Z Hranic si tak náš tým odváží cenný bod.

Chvílemi byla na stadionu Hranic pro hosty až domácí atmosféra, tu vytvořili zejména naši hráči kategorie U14 a U15, kteří se vraceli ze svých zápasů z Uničova a zastávka k podpoře A týmu byla samozřejmostí, za což jim patří velké poděkování!

AH

 

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > SK Hranice - TJ Valašské Meziříčí 2:2 (1:1)

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky