SK Jiskra Rýmařov - TJ Valašské Meziříčí 1:3 (1:1)

Sestava: Pobořil; - Koleček, Švec, Němec, Macíček - Vozák (46´Křenek) , Žilinský , Veselý D. (65´Veselý R.), Smilek (46´Křenek), Vrána (85´Kopecký) - Výmola (79´Galus)

Branky: 14´Macíček, 74´Křenek, 78´Výmola (TJVM); 4´Jeřávek (SK Rýmařov)

ŽK: 69´Macíček (TJVM); 63´Čikl, 71´Kolísek (SK Rýmařov)

Střely domácí: 5 z toho 2 na bránu

Střely hosté: 13 z toho 10 na bránu

Fauly domácí: 7

Fauly hosté: 8

Poslední zápas divizní sezóny 20222/2023 je za námi a náš A tým se sním rozloučil s kvalitním výkonem a výhrou na hřišti SK Jiskry Rýmařov. Díky této výhře si zajistil konečné 4. místo v mistrovské tabulce.

)vodní minuty zápasu byly na obou stranách opatrné. Ale lépe do zápasu vstoupili domácí. Již ve 3. minutě zahrávali zajímavý přímý kop, který skončil těsně vedle Pobořilovy brány. O minutu později se však domácí již radovali. Po naší chybě v obraně se k míči dostal Pavel Jeřábek a poslal domácí do vedení 1:0. V 5. minutě mohl srovnat Vozák, ale na poslední chvíli jeho střelu zablokoval obránce. Domácí mohli navýšit v 7. minutě, kdy se v problémech ocitl Pobořil, ale naštěstí míč v brance neskončil. V 8. minutě to byl opět Vozák, který mohl srovnat, ale svoji střelu zamířil přímo do rukou golmana. Ve 14. minutě srovnal na 1:1 Macíček, který svoji střelu zamířil přesně k tyči. Ve 23. minutě nás mohl dostat do vedení Výmola, ale ve vyložené šanci trefil pouze tvář obránce. Ve 43. minutě zahrozil ještě Švec, jehož dloubáček skončil na brankové konstrukci a dorážku Smilka vytěsnili domácí na roh. Poločas tak skončil za remízového stavu 1:1.

Do druhé poločasu vstoupili lépe naši hráči. Ve 49. minutě Výmola našel svoji střelou pouze náruč golmana domácích. Náš tým si přebíral otěže zápasu a trpělivě čekal na jakoukoliv díru v obraně domácích. V 57. minutě šel Smilek po krásném pasu Veselého sám na golmana, který jej však hvězdně vychytal. V 61. minutě mohli jít do vedení zase domácí, ale i Pobořil se vytáhl se skvělým zákrokem. V 62. minutě odpověděl Vrána, ale ani jeho střelecký pokus nebyl úspěšný. V 74. minutě však Křenka vyzval Švec dlouhým balóně a ten se nemýlil. Jdeme do vedení 1:2. V 78. minutě vítězství stvrdil Výmola, kterému Křenek výborně přihrál a kapitán týmu se z voleje trefil parádně. V 90. minutě mohl ještě navýšit Galus, ale nezamířil přesně.

Náš A tým tak zakončil tuto sezónu kvalitním výkonem a skvělým vítězstvím, díky kterému jsme si zajistili finální 4. místo v mistrovské tabulce.

Tímto bychom chtěli všem našim hráčům, trenérům, fanouškům, sponzorům a podporovatelům poděkovat za přízeň v této sezóně a těšíme se na viděnou v sezóně nadcházející.