Školky v pohybu

Projekt: Školky v pohybu - podpora rozvoje pohybových dovedností dětí v ORP Valašské Meziříčí je podpořen nadací společnosti ČEZ

 

Celková výše podpory: 44.070,- Kč (slouží na nákup sportovního vybavení)

Doba realizace: 1.1.2023 - 31. 10. 2023

Popis: Projekt "Školky v pohybu"

Projekt cílil na pořízení sportovních pomůcek pro šéftrenéra mládeže při TJ ValašskéMeziříčí, Ondřeje Koňaříka, který realizuje ve spolupráci s ostatními trenéry ukázkové hodiny tělocviku se zaměřením na různé pohybové dovednosti ve školkách ve Valašském Meziříčí. Vždy v dopoledních hodinách se realizují pohybové aktivity v různých mateřských školkách na území města Valašské Meziříčí. Dětí se učí děti běhat, skákat, dělat kotouly, házet s míčem, kopat do míče a soutěžit. Cílem tohoto projektu je přivedení těch nejmenších k aktivnímu a zdravému pohybu a metodická pomoc pedagogickým pracovníkům v mateřských školkách. Tato aktivita se realizuje celoročně a má významný dopad na cca 1 500 dětí navštěvující sedm mateřských školek.

Cíl projektu: Cílem tohoto projektu je přivést co možná největší počet dětí k aktivnímu životu a sportu. Cílem je zapojit zejména předškolní mládeže do aktivního procesu učení se pohybovým dovednostem. Sekundárně projekt cílí i na učitelský sbor, kdy díky těmto aktivitám zdokonalujeme pedagogy v práci s dětmi a jejich zapojení do sportovních aktivit.

 

Děkujeme nadaci ČEZ za podporu!

Zoom gallery

Zoom gallery

TJ Valašské Meziříčí > Školky v pohybu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři