Starší přípravky ukázaly visegrádským soupeřům valašskou kvalitu

31.8.2021

Starší přípravky ukázaly visegrádským soupeřům valašskou kvalitu

Poslední srpnový víkend  jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje starších přípravek U11, který se konal v Kravařích, byl rozvržen do 2 hracích dnů a hrál se v systému 5+1.
Soustředění jsme začali v pátek v přilehlých Bolaticích, kde jsme měli perfektní zázemí a i hezké ubytování.
Sobotní ráno již patřilo turnaji. V základní skupině jsme narazili např. na týmy FC Baník Ostrava, Slovan Bratislava, maďarské Lurko, SK Sigma Olomouc, Zlín nebo Opavu.
Musím především vyzdvihnout utkání s Baníkem Ostrava, který nakonec obsadil celkové druhé místo v turnaji a my dovedli zápas s tímto soupeřem do konečné remízy 1:1 a rovněž zápas se Zlínem, který naši borci vyhráli v poměru 3:2.
V základní skupině jsme nakonec získali 3 výhry a jednu remízu, což bohužel nestačilo na to, abychom se zúčastnili zápasů o 1 - 10 místo turnaje.
V neděli nás v mezinárodním visegradském turnaji čekali soupeři ve skupině o 11 - 20 místo. Musíme sportovně uznat, že kvalita  některých týmu byla nad naše síly, ale alespoň si naši kluci vyzkoušeli, jak vypadá fotbal na nejvyšší úrovni.
Sobotní večer patřil regeneraci v Buly aréně, kde jsme navštívili vnitřní bazén a kluci tak přišli i na jiné myšlenky než samotný fotbal. V sobotu jsme toho již více nestihli a všechny naše valašskomeziříčské fotbalové naděje brzy usnuly, aby nabraly síly do nedělních bojů.
Neděli jsme zahájili výborně a hned na úvod jsme porazili Slavií Opava 7:0. Nejvíce si ceníme výhry nad Krnovem, kterému jsme oplatili porážku z finále nedávného turnaje. Naši borci Krnov rozdrtili v posledním zápase 7:0, a tak opouštěli turnaj s úsměvem na tváři a s celkovým 14 místem z 20 účastníků.
Nejlepší  brankářem  byl vyhlášen Jáchym Žák (Sigma Olomouc), nejlepším hráčem a střelcem byli hráči z maďarského Lurka ale jména těchto hráčů je obtížné správně napsat. Nejlepším hráčem TJVM zvolili trenéři Tobiaše Jurajdu
Velké poděkování patří organizátorům perfektně připraveného turnaje!!!
Všichni hráči dostali věcné odměny a mohli se rovněž potkat i s hvězdami českého fotbalu např. s panem Antonínem Panenkou.
V neposlední řadě musíme poděkovat trenérům Jaroslavu Golaňovi a Lukaši Jurajdovi za organizaci a vedení v celém turnaji a rovněž mateřskému klubu TJVM za finanční podporu.
Již tento týden čeká týmy U11 a U12 čtyřdenní soustředění v Ústí nad Orlicí, na které se všichni moc těšíme … 
Na úspěšném turnaji přítomný rodič Grygařík Vladislav
KS;-)

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Starší přípravky ukázaly visegrádským soupeřům valašskou kvalitu

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky