Šťastnějším týmem byli hosté

7.8.2021

TJVM – FK Kozlovice 0:2 (0:0)
branky: Kuběna (vlastní), Kaďorek
TJVM: Michut – Kadla, Kuběna, Švec, Vašek (71´Kiss Farkas) – Vrána Š., Smilek (53´Straka) – Vrána J., Veselý (71´Kopecký), Vozák (59´Urban) – Výmola
ŽK: Vrána Š., Straka – Kozák, Moussa
ČK: 0 – Kozák

Zápas o první divizní body nového soutěžního ročníku lépe zvládli hráči FK Kozlovice. Valmez bojoval, ale štěstí v koncovce chybělo a o vítězi rozhodly chyby domácích.
První část zápasu přinesla oboustranně útočnou kopanou. Oba týmy se střídaly v aktivitě směrem dopředu. Zatímco Valmez si své útočné šance poctivě vypracovával, hosté těžili z hrubek domácích ve středu pole. Nevynucené ztráty míče v křídelních prostorech Valmezu okamžitě využívali kozlovičtí k nebezpečným brejkům. Některé z jejich šancí byly doslova tutovky. Michut ve spolupráci s obranou však míč do své svatyně nepustil.
V polovině prvního dějství zařadil na vyšší rychlost valašskomeziříčský Jonáš Vrána a jeho únik zastavil hostující Kozák pouze za cenu faulu těsně před pokutovým územím. Karta v rukou rozhodčího zcela jistě mohla mít i jinou barvu než žlutou, bez faulu by před Vránou již zbýval pouze gólman Kozlovic. Výmola z přímého volného kopu sice trefil bránu, ale střela měla malou razanci, a ji brankář ji vyrazil na roh.
Obrovská minela Kadly na levé straně vyslala na Michutovu bránu osamoceného playera hostů. Michut střelu na zadní tyč likviduje.
I další šanci měli Kozlovice. Nedorozumění Švece s Michutem resultovalo ve střelu útočníka Kozlovic, naštěstí pro domácí mimo bránu.
Do šaten mohli jít radostněji domácí, Jonáš Vrána prohodil míče v malém vápně Veselému a Unger z Kozlovic měl v bráně najednou plné ruce práce.
Při nástupu do druhého poločasu
hosté využili výhody počasí a vhodné strany hřiště a Michutovi, který proti ostrému slunci nic neviděl, zazvonila za zády tyč jeho brány.
61. minuta byla ve znamení jasné šance domácích. Parádní průnik za obranu hostů předvedl Jonáš Vrána, naservíroval míč před bránu Výmolovi a ten nabízenou šanci nevyužil. Okamžitý brejk Kozlovic domácí hráči nezachytili a dezorientovaný Kuběna si ostrou přihrávku kozlovického hráče z pravého křídla nekompromisně uklidil do vlastní brány – 0:1.
Než se Valmez nadechl, aby nepříznivý stav srovnal, vyrobila levá strana obrany další hrubku a doslova darovala míč ve velkém vápně hostujícímu Kaďorkovi, který nabídkou nepohrdl a pohodlně prostřelil domácího gólmana (71´ - 0:2).
V 74´ si zaslouženě prohlédl zblízka druhý žlutý kartónek v ruce rozhodčího kozlovický Kozák a musel opustit hřiště.
Valmez se snažil dostat Kozlovice pod tlak, rychlý protiútok a hlavička Moussy do Michutových rukavic tuto snahu trochu přibrzdila.
Poslední velkou šanci spálil domácí Výmola, když z bezprostřední blízkosti hlavou trefil jen prostředek kozlovické brány, kde stál pozorný brankář.
Hosté nebyli herně lepší, pouze dokázali maximálně využívat každou domácí chybu a dvakrát trestali. Domácí nevyužili žádnou ze šancí, a tak si na první divizní body musí počkat.
KS;-)

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Šťastnějším týmem byli hosté

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky