Střípky z trenérských zápisníků - 6

8.1.2021

Vážení fanoušci kopané,
Dnes zakončíme trenérské postřehy a hodnocení. Prostor dostaly týmy mužů. 

Muži A

Rok 2020 pro A mužstvo nebyl příliš vydařený. Očekával jsem lepší výsledky i větší posun v herním projevu. Bohužel jsme za celý kalendářní rok odehráli pouze 10 mistrovských utkání. Především pro mladé hráče, kterých je většina, to znamená velký problém.
Podzimní sezónu jsme po dobré přípravě a zajímavých výsledcích v ní, zahájili nepochopitelně katastrofálním výkonem ve Slavičíně. Ukázalo se, že jsme ještě „křehké“ mužstvo. Ve zbývajících utkáních jsme především hledali sebedůvěru.
Všechno má svůj význam, a i tato zkušenost nás může posunout dále. Jen je nutno pokračovat v nastoleném trendu.
Jsem rád, že se v mužstvu adaptovali hráči z okolí (Honza Kuběna a Pepa Šafář). Z dorostu dostával první šance David Veselý.
Především jsem rád, že se daří posouvat do mužstva hráče z dorostu a funguje dobrá provázanost s B týmem.
Pavel Hajný – trenér mužů A 

Muži B

Tým mužů B, hrající I. A třídu plní požadovanou funkci v koncepci kopané v našem klubu. Je „předpokojem“ do vyšších soutěží mužského fotbalu pro končící dorostence, slouží k odehrání zápasových minut pro méně vytížené hráče A týmu a rovněž umožňuje vyzkoušení si mužského fotbalu pro dorostenecké fotbalisty.  
Několikaletá kontinuální hráčská kvalita v našem klubu se projevuje tím, že B tým pravidelně obsazuje horní příčky soutěžní tabulky. Takto je tomu i v letošní sezóně. Po 9 kolech se B tým nachází s 20 body na 2. místě. Potěšující je počet vstřelených branek. Soupeři vytahovali míč ze sítě celkem 32x.
Základní kostru týmu tvoří 7 kmenových hráčů, zbytek je pro soutěžní zápasy vždy hráčsky doplňován po konzultacích s trenérem A týmu a s trenéry dorostenců. I přes to, že složení B týmu pro soutěžní zápasy je pokaždé jiné, je potěšují zjištění, že trenérská kvalita mládežnických kategorií v našem klubu je na vysoké úrovni. Všichni hráči se plynule zapojují do hry a dokážou plnit trenérské pokyny
.
Na startu nového roku přejeme všem fotbalistům, ať se začne vše vracet do normálu a ať můžeme co nejdříve všichni vyběhnout na fotbalová hřiště.
René Fröhlich st. a Karel Straka – muži B

 

Střípky z trenérských zápisníků - 6
TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Střípky z trenérských zápisníků - 6

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky