Střípky z trenérských zápisníků - 2

25.11.2020

Střípky z trenérských zápisníků - 2

Vážení příznivci valašskomeziříčské kopané, druhou část trenérských povídání věnujeme týmům mladších žáků.

MLADŠÍ ŽÁCI

U12 (mladší žáci roč. 2009)
Tým U12 potkala změna v trenérském obsazení. Odešli trenéři Guráš a Štěpánek a dočasně jsem je nahradil já. Protože současně trénuji i ročník 2008 (tým U13), spojil jsem tréninky obou týmů. Děti jsou obou ročníků na podobné výkonnostní úrovni a ve větším počtu se trénuje lépe :).
V týmu U12 máme nejen kluky, ale i jedno děvče. Tým na podzim mj. absolvoval velmi kvalitní tréninky pod vedením pana Trávníka, který je zdokonaluje v individuálních schopnostech. V letošním roce jsme se zaměřili na zhuštování herního prostoru a přesné bránění.
V okleštěné zápasové sezóně stojí za připomenutí zápasy proti Bílovci a Třinci, kde jsme soupeře minimálně 1. třetinu přehrávali. (Trenérská poznámka – zápasy mladších žáků se hrají na třetiny). Nejlepším střelcem týmu byl na podzim Miroslav Hadaš.
Hráčský tým U12 je ve fázi přivykání si novému stylu trenérského vedení. V době zdravotních opatření se s hráči setkáváme online vždy v pátek a těšíme se na vyběhnutí na travnaté hřiště.
Lukáš Bayer – trenér U12

U13 (mladší žáci roč. 2008)
V týmu U13 jsme vytvořili skvělé trenérské duo s Jardou Martinákem, s kterým si vzájemně rozumíme a zdárně se doplňujeme. Podařilo se nám z řad rodičů aktivně zapojit bývalého výborného gólmana Ondru Rumana, který trénuje naše brankáře.
Během hektického léta se nám podařilo oslovit a do týmu přivést velký počet výborných hráčů, kteří ihned zlepšili celkový herní projev týmu.
Před vynucenou pauzou jsme zdokonalovali hru na hřišti 7+1 a snažili se plnit pokyny pro osobní bránění. V útočné fázi jsme se věnovali překonávání soupeře po lajnách a při soubojích 1 na 1.
Z herních úspěchů stojí za zmínku remíza v Karviné a výhra proti Přerovu. V obou uvedených zápasech bylo vidět, že kluci od minulé sezóny udělali kus poctivé práce. Nejlepším střelcem týmu je Radim Kubíček, nevíce minut na hřišti zvládli Jaromír Martinák a Lukáš Mikulenka a nejlepší docházkou se může pochlubit Jan Orel.
Mimo fotbalu na hřišti se v realizačním týmu snažíme u svěřenců ovlivňovat hráčský jídelníček, podněcovat hráče v individuální tělesné výchově a podporovat týmovost.
Momentálně naši hráči plní individuální tréninkové plány. Pravidelně se potkáváme online v pátek večer, kdy probíráme nejen fotbal, ale i školu a další aktivity.:)
Jako úsměvnou momentku dodám, že se nám pro celou kategorii podařilo na záčátku podzimu sehnat sportovní soupravy, které jsme však, s ohledem na omezení sportovních aktivit zatím nestačili hráčům předat a teď doufáme, nám zatím naši svěřenci moc nevyrostou. :D
Lukáš Bayer, Jaromír Martinák, Ondřej Ruman – trenéři U13
KS;-)

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Střípky z trenérských zápisníků - 2

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři