Střípky z trenérských zápisníků - 3

7.12.2020

Střípky z trenérských zápisníků - 3

Vážení fanoušci valašskomeziříčské kopané,
pokračujeme v našem listování trenérskými zápisníky. Dnes jsme si dovolili požádat o možnost „nahlédnutí přes rameno“ vedoucího trenéra mládeže Ondřeje Koňaříka.
Ondra je v klubu nejen „nejvyšším trenérem přes mládež“, ale i aktivním trenérem u dvou dětských kategorií. Dnes tedy trenérské okénko:

U8 (přípravka roč. 2013)
Hledali jsme pro tým U8 nového trenéra a podařilo se! Naše trenérské řady posílil Peter Staník ze Starého Jičína. Přestože je u týmu chvilku, svým přístupem ke svěřencům a nasazením a elánem ihned zapadl do trenérského týmu.
Tým U8 v současnosti čítá 21 dětí. Mámě jasně nastavenou koncepci a plán jak tuto koncepci plnit. Během roku úzce spolupracujeme s kategorií U9 a fotbalovou školičkou a pravidelně s realizačními týmy konzultujeme, kdy a jak by měli malí hráč trénovat a tak, aby v zápasech hráli vždy na hraně svých možností.

U14 (starší žáci roč. 2007)
Bohužel trenérský tým není zatím kompletní - chybí asistent. Na tomto postu občas velmi kvalitně pomáhá bývalý valašskomeziříčský fotbalista a dlouholetý mládežnický trenér Mirek Sovák.
V tomto ročníku máme tak trochu tréninkové manko z předchozího období. Hráčům chyběly nedokončené základy přihrávky a rovněž pohyb bez míče – dovednosti plánované v kategorii mladších žáků na jaře 2020. Tyto nedostatky se projevily při startu do sezóny 2020/21, kdy jsme dlouhodobě hráli pod velkým tlakem se spoustou obdržených gólů díky nevynuceným ztrátám a špatnému pohybu bez míče.
Během září jsme na pohybu bez míče a přihrávce pilně pracovali, což se začalo v naší hře projevovat v říjnových kolech zejména proti výkonnostně podobně týmům. Teď je před námi další práce na kombinační hře bez nevynucených chyb se zaměřením na tah na soupeřovu bránu.
Kladem týmu je 18 hráčů v kádru.
Ondřej Koňařík - vedoucí trenér mládeže TJVM

 

TJ Valašské Meziříčí > Střípky z trenérských zápisníků - 3

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři