Sváteční přání manažera klubu

23.12.2020

Vážení fotbaloví fanoušci, trenéři, hráči, rodiče, funkcionáři,
rok 2020 byl rokem zcela výjimečným a v mnoha ohledech nás všechny postavil před výzvy a problémy, kterým nikdo dříve nečelil. Pandemie koronaviru COVID-19 se dotkla všech aspektů našich životů, fotbalu nevyjímaje.
Zrušení jarní části sezóny, následná intenzivní letní příprava, odehrání části podzimní sezóny a opět vynucené přerušení sportovních aktivit, téměř naprostá nemožnost využívat zázemí, tréninky v maximálním počtu šesti hráčů atd., to vše byly skutečnosti, které v novodobé sportovní činnosti nemají obdoby.
Jsem rád, že i přes všechny nástrahy se podařilo, v rámci nebývalého nasazení nás všech, udržet kvalitně nastavený sportovně výchovný proces hráčů všech úrovní.
Končící rok nám přinesl nejen překážky, ale kupodivu i pozitiva nám. Náš fotbalový klub stabilizoval stabilizovat trenérský tým ve všech věkových kategoriích, a to především díky usilovné práci nového vedoucího trenéra mládeže. Díky tomu jsme se naplno věnovali kompletní koncepci sportovní výchovy a její postupné implementaci napříč všemi kategoriemi.
Samozřejmě vyvstaly i problémy, ale jsem moc rád, že společně s naším kvalitním trenérským týmem a vedením klubu jsme je dokázali rychle vyřešit.
I přes nepřízeň „vyšší moci“ se nám v roce 2020 podařilo zorganizovat celá řada sportovních, především fotbalových, volnočasových aktivit nejen pro mládež. Za zmínku stojí úspěšný letní DEZA fotbalový kemp, mládežnický turnaj ROBE Anticovid CUP 2020 nebo tradiční Valmez CUP firem. 
Fotbalové dění poznamenané zdravotními opatřeními nedává moc prostoru k hodnocení soutěžní úspěšnosti našich týmů. Jsme potěšeni, že dlouhodobá kvalitní výchova mládeže v našem klubu se projevila v úspěších našich odchovanců. Příkladem je zařazení Václava Zahradníčka (nyní Sigma Olomouc) do výběru reprezentace U15 nebo nedávný start Davida Smílka (SFC Opava) v nejvyšší fotbalové lize. 
V seniorských kategorií po kvalitní letní přípravě nevyšel našemu A týmu výsledkový vstup do sezóny. I přes to jsme přesvědčeni, že nastavená tréninková i herní koncepce mužů je nastavena správně a je jen otázkou času, kdy se dostaví její výsledkové potvrzení. Herní projev týmu je více jak uspokojivý a věříme, že nabyté zkušenosti naši hráčů zúročí v jarní části letošní sezóny.

Nadále pokračujeme v nastavených cílech a v mužských týmech se zaměřujeme zejména na naše odchovance. Vhodně zvolená cesta je potvrzena složením B týmu i prezentovaná hra a díky tomu jeho naprosto uspokojivé umístění v soutěžní tabulce. Myšlenka propojení B týmu s dorosteneckými kategoriemi a vhodným doplňování hráčů z "lavičky" A týmu se ukazuje jako správná cesta a umožňuje přemýšlet o vysokých cílech. 

Vážení členové klubu Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, vážení sponzoři, ctění příznivci valašskomeziříčské kopané.
Rád bych touto cestou poděkoval našim trenérům za příkladnou a perfektní práci v roce 2020, našim hráčům za předváděné sportovní výkony, rodičům za trpělivost a podporu klubu, správci areálu za profesionální přípravu hracích ploch, všem funkcionářům za vykonanou práci a pomoc při rozvoji fotbalových cílů klubu. Poděkování míří i našim partnerům a podporovatelům - městu Valašské Meziříčí, společnosti DEZA a CABOT, Zlínskému kraji a všem ostatním sponzorům, kteří se finančně nebo materiálně podílejí na rozvoji valašskomeziříčské kopané.
Velké díky míří i našim fanouškům za věrnost a podporu v nelehkém roce 2020.
Všem přeji krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví, štěstí a spousty osobních i pracovních úspěchů. 

za TJ Valašské Meziříčí, oddíl kopané
Mgr. Antonín Hořín
manažer klubu

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Sváteční přání manažera klubu

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky