Sváteční slovo manažera klubu

16.12.2021

Sváteční slovo manažera klubu a hodnocení roku 2021

Jako každý rok i letos přinášíme hodnocení roku 2021 a sváteční slovo manažera klubu Antonína Hořína.

Rok 2021 opět přinesl turbulentní pandemickou situaci, která významně ovlivnila každý aspekt našich životů. Náš klub nevyjímaje. Po vynucené a dlouhé zimní pauze jsme na jaře procitli a začali sčítat škody, které pandemie napáchala. Byl jsem velmi potěšen, že chuť a touha hrát fotbal v našich svěřencích byla natolik silná, že očekávaný úbytek hráčů naštěstí nenastal. Ba naopak jsme díky kvalitní práci našeho šéftrenéra Ondřeje Koňaříka navýšili počet našich hráčů a zejména u těch nejmenších jsme překonali předpandemické počty. Velkou zásluhu na tom má samozřejmě každodenní práce ve školkách a školách, které pravidelně navštěvujeme, organizace celé řady náborových akcí a účast na různých městem pořádaných akcích.

I ostatní kategorie nezahálely, díky poctivé práci našich trenérů a asistentů jsme velice rychle dokázali navázat na každotýdenní sportovní rutinu. Všechny mládežnické týmy bez okolků dokázaly, že fotbal nezapomněly a napříč dosahovaly skvělých sportovních výsledků. Vypíchnout lze například postup kategorie U11 do celostátního finále Poháru mládeže. Velké poděkování zde patří všem našim trenérům a asistentům za obětavou a usilovnou práci s naší fotbalovou budoucností.

Naši muži taktéž předváděli výborné výsledky, a i přes rozpačitý začátek sezóny se náš A tým dokázal vypracovat na krásné 4. místo v divizní tabulce a dokázal tak, že se s námi musí počítat. Zúročuje se nastavená filozofie klubu a pevně věříme, že s těmito výsledky budou hráči pokračovat i v jarní části sezóny. Samozřejmě i náš B tým předváděl výborné výsledky, i přesto, že stejně jak A tým, měl vstup do sezóny více než rozpačitý, dokázal se s těmito problémy vypořádat a aktuálně zastává 6. místo v tabulce 1. A třídy. 

Mimo mistrovskou část sezony klub nezahálel i v dalších volnočasových aktivitách. Byl zorganizován oblíbený DEZA fotbalový kemp, uspořádán turnaj pro mladší žáky ROBE Valmez CUP 2021 nebo skvělý turnaj pro přípravku ADIP Cup 2021, který si zorganizovali trenéři a rodiče. 

Rád bych tímto poděkoval všem našim hráčům, rodičům a fanouškům za podporu a pomoc v roce 2021 a věřím, že i v roce 2022 nakročíme opět společně za dalšími sportovními úspěchy.

Velké poděkování patří hlavně všem našim sponzorům a podporovatelům. Velké poděkování míří zejména městu Valašské Meziříčí, společnosti DEZA, společnosti CABOT, společnosti ROBE a všem našim dárcům a sponzorům. Bez Vás bychom ani zdaleka nedokázali pracovat a rozvíjet sport na takové úrovni. 

Všem bych rád popřál krásné a ničím nerušené svátky vánoční a do nového roku 2022 jen to nejlepší!

Za TJ Valašské Meziříčí, oddíl kopané

Antonín Hořín

manažer klubu 

Zoom gallery

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Sváteční slovo manažera klubu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři