TJ Břidličná - TJ Valašské Meziříčí 0:4 (0:0)

30.3.2024

TJ Břidličná - TJ Valašské Meziříčí 0:4 (0:0)

TJ Břidličná - TJ Valašské Meziříčí 0:4 (0:0)

Krásný Velký pátek si připravili naši hráči díky jednoznačné výhře na půdě v Břidličné. 

Sestava: Pobořil – Vozák (74´Koleček), Němec (61´Kulhánek), Tkadlec, Hrdlička – Koňařík (87´Hoffman),  Bystřičan, Smilek (74´Výmola), Žilinský, Křenek (61´Veselý) - Gomola

 

Statistiky: 

Střelci TJVM: René Veselý (72´), Tomasz Gomola (81´,84´), Martin Výmola (90+3´)

ŽK TJB: Bala (88´)

ŽK TJVM: Výmola (88´)

Džení míče TJB: 53 %

Držení míče TJVM: 47 %

Rohy TJB: 4

Rohy TJVM: 3

Střely TJB: 13

Střely TJVM: 10

Přímý kop TJB: 7

Přímy kop TJVM: 14

Příhrávky TJB: 234

Přihrávky TJVM: 197

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

Již v úvodu utkání jsme se mohli ujmout vedení, kdy obránce Břidličné hned po 30 vteřinách utkání musel vykopávat míč z brankové čáry. I domácí však měli svoji příležitost, kdy v 15. minutě zkusili dalekonosnou střelu, která v silném větru udělala našemu Pobořilovi velké problémy. Velkým štěstím bylo offsidové postavení dorážejícího hráče. Ve 32. minutě musel Pobořil vytáhnout skvostný zákrok, proti nepříjmné střele útočníka domácích. Do konce poločasu jsme však byli aktivnější, ale k brance to nevedlo. Největší šanci měl ve 42. minutě Smilek, který šel sám na golmana. Bohužel ve své 1000% šanci našel svým lobem jen náruč brankáře Vyklického. Ve 43. minutě to byl opět Smilek, který mohl otevřít skóre, ale opět našel jen brankáře domácích. 

Druhý poločas začal ve vyrovnaném tempu. V 52. minutě si vypracovali svoji šanci domácí, ale naše obrana si s vypětím svých sil s nastalou situací poradila. Objektivně byli v úvodu  druhého dějství lepší domácí, a to i díky celé řadě našich nevynucených chyb v rozehrávce. Neštěstí nás potkalo v 60. minutě, kdy si Němec chtěl ve svém sólu obhodit golmana. V nastalém souboji však nepříjemně dopadl na rameno. Nevinně vypadající souboj však odnesl zlomeninou kliční kosti. Dane, myslíme na tebe a přejeme rychlé uzdravení! Tento zásadní zásah do našich obranných řad se pokusili domácí hned využít, což vedlo až k nastřelení našeho břevna. V 72. minutě však skóre prolomil Veselý, kterého přesným míčem vyzval Pobořil, a René se nemýlil. Domácí se sice snažili o rychlou odpověď, ale jejich nápor překazil svojí krasojízdou Gomola. Nejdříve v 82. minutě svojí pravačkou a poté v 86. minutě hlavičkou po přesném centru Koňaříka. Dvě rychlé branky však domácí tým nezlomil a před pěknou diváckou kulisou chtěli aspoň jednou skórovat. To se ovšem nestalo a naopak, v poslední minutě nastavení využil Výmola vysoko postaveného brankáře a upravil finální skóre na 0:4. 

Další zápas nás čeká doma a to vyjímečně v neděli v 15:30, kdy vyzveme tým FK Šumperk. Nedělní termín byl zvolen z důvodu sobotního konání valašské rallye. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > TJ Břidličná - TJ Valašské Meziříčí 0:4 (0:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři