TJ Slovan Bzenec - TJ Valašské Meziříčí 1:2 (0:2)

TJ Slovan Bzenec – TJ Valašské Meziříčí 1:2 (0:2)
Plný počet bodů z posledního zápasu podzimu
TJVM: Pobořil – Macíček, Švec, Kuběna, Kadla – Žilinský, Smilek (89´Kelárek) – Veselý (71´Vozák), Vrána J., Vrána Š. - Výmola (82´Gajdoš)

branky: 35´Kuběna J., 37´Výmola M.
ŽK: Zubek, Mlýnek - Švec, Pobořil, Smilek, Vrána Š.. Vozák

Tým Valašského Meziříčí zajížděl tuto sobotu na horkou jihomoravskou půdu. Hostil jej tým TJ Slovan Bzenec a i přesto, že hosté příjížděli v roli mírného favorita, nebylo na místě cokoliv podcenit. Hráči měli ještě v živé paměti poslední měření sil, kdy domácí v samotném závěru dotáhli zápas do vítězného konce.

Svěřenci Pavla Hajného jsou však zkušenějším týmem než ten, který přijel do Bzence minulou sezónu a již od první minuty hosté diktovali tempo hry. První půlhodina hry přinesla převahu hostů, ale bez jasnější brankové příložitosti, ta se zrodila až díky úniku Davida Veselého, kterému však pokus o přehození golmana nevyšel. Stejně naprázdno přišla i pohotová střela Macíčka. Prvnímu golu museli pomoci domácí, po jasném faulu byla nařízena penalta. Exekuci se ujmul Jan Kuběna, jehož pokus však výborným zákrokem golman domácích Zeman vyrazil. Naneštěstí však přímo před dobíhajícího Jonáše Vrány, kterého však golman opět dokázal vychytat. Balón se však odrazil opět ke Kuběnovi, který se již nemýlil. Potvrzení převahy hostů přišlo v zápětí. Kapitán Martin Výmola využil vysoko postaveného golmana Zemana a téměř z poloviny ho pohotovou střelou přehodil. Do šaten šly tedy oba týmy za stavu 0:2 pro hosty. Druhý poločas byl již více ve znamení domácího Bzence. Valaši dlouho odolávali, avšak po faulu golmana Pobořila byla správně písknuta penalta proti hostům a kapitán domácích Kasala se nemýlil. Bzenec více otevřel svoji hru a snažil se zápas zvrátit na svou stranu, hosté však čekali na své rýchlé protiútoky. Z jednoho takového mohl Gajdoš hlavou zápas definitivně rozhodnout, ale výborný Zeman míč reflexivně nohou zachytil. V dalším momentu pomohla golmanu domácích branková konstrukce po střele Vozáka. Závěrečný tlak domácích hosté ustáli a tak si z Bzence vezou důležité tři body.

Zápas v Bzenci byl posledním zápasem tohoto podzimu. Nyný čeká náš tým zimní přestávka, kterou přezimují na krásném a nečekaném 4. místě v tabulce s 23 body. Tým kolem Martina Výmoly dominoval hlavně ve venkovních utkáních, lepším celkem venku za podzim je už jen první Přerov. Kapitán týmu Výmola potvrdil svoji rostoucí střeleckou pohodu a se svými 8 brankami je na sdíleném 4 místě tabulky střelců.

Rádi bychom tímto poděkovali všem našim fanouškům, podporovatelů a sponzorů za podporu a těšíme se opět nashledanou v jarní části sezóny 2021/2022.

P.s.: dobré rozpoležení našeho A týmu dokládá pozápasová fotka z cesty domů

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > TJ Slovan Bzenec - TJ Valašské Meziříčí 1:2 (0:2)