TJ Unie Hlubina - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (1:1)

13.11.2023

TJ Unie Hlubina - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (1:1)

Ani poslední zápas podzimní sezóny nedopadl a z Ostravy jsme si odvezli porážku, která nás posunula na 13. místo divizní tabulky. 

Sestava: Pobořil – Koleček, Němec, Bystřičan, Hrdlička – Kuběna, Kopecký (46´Křenek), Žilinský, Kulhánek, Macíček (78´Vozák) – Veselý David (78´Veselý René)

 

Statistiky: 

Střelci TJVM: Matouš Kopecký (30´)

Střelci TJUH: Daniel Frébort (19´), Dominik Šindler (56´), Boris Förster (90´)

Džení míče TJUH: 57 %

Držení míče TJVM: 43 %

Rohy TJUH: 16 

Rohy TJVM: 4

Střely TJUH: 24 z toho 8 na bránu

Střely TJVM: 7 z toho 4 na bránu

Offside TJUH: 0

Offside TJVM: 5

Fauly TJUH: 9

Fauly TJVM: 10

Příhrávky TJUH: 245

Přihrávky TJVM: 118

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

 

Poslední zápas podzimní sezóny nás čekal kvalitní soupeř, který hraje na špici divizní tabulky. A již od první minuty jasně ukazoval, proč tomu tak je. Již v úvodních minutách přišlo několik střeleckých pokusů našeho soupeře. Naštěstí pro nás bez větších problémů byl Pobořil připraven. Domácí měli územní převahu a zahrávali několik rohů po sobě. Naše obrana, ale všechny pokusy o prolomení skóre odvracela. První branka zápasu přišla v 19. minutě, kdy po naši hrubici v obraně, nekompromisně zavěsil domácí Daniel Frébort. Naši hráči však zvýšili tempo hry a dočkali se srovnání. To zajistil ve 30. minutě Matouš Kopecký. Měli jsme ještě několik dalších šancí. Macíček se ve 35. minutě dostal do samostatného úniku, ale jeho pokus o lob skončil těsně vedle. Ve 38. minutě se o slovo opět přihlásil Macíček, kdy se ve vápně Unie snažil zakončit. Domácí obránce si však pomohl faulem, a tak byla nařízena penalta v náš prospěch. Míč si postavil Macíček, ale jeho střelu brankář domácích Hatoň vystihl. Do šaten jsme tak šli za stavu 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe my. I přesto, že to Hlubina zkoušela střelecky z dálky, k největší šanci se dostal Žilinský v 54. minutě. Jeho střelu však opět brankář domácích hvězdně vytáhl na roh. Na druhé straně nám domácí ukázali pohlednou fotbalovou akci, kterou dokázali zakončit brankou. O tu se postaral v 56. minutě domácí Dominik Šindler. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale obrana Hlubiny byla více než pozorná. V 69. minutě zkusil Macíček překvapit brankáře domácích, ale bohužel bez brankové radosti. V 76. minutě zahrávala Hlubina rohový kop, kdy byl skvěle postavený na čáře náš obránce Bystřičan, který vykopl míč z brankové čáry a podržel tak naše naděje na vyrovnání. To ovšem nepřišlo, a naopak to byli domácí, kteří se opět radovali. V 90. minutě využil naši roztáhlou obranu Boris Förster a navýšil na konečných 3:1 pro domácí. 

Ani poslední zápas podzimní části sezóny nám nevyšel a celý tým tak má určitě o čem přemýšlet. Zimní přestávku totiž přečkáme na nelichotivém 13. místě, které je velmi daleko od našich očekávání. 

 

Děkujeme všem našim fanouškům a příznivcům za podporu a věříme, že v jarní části sezóny ukážeme zcela odlišné výsledky i předváděnou hru!

AH

TJ Valašské Meziříčí > TJ Unie Hlubina - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (1:1)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři