TJ Valašské Meziříčí - FK Krnov 2:3 (1:2)

18.8.2023

Hororový úvod a špatné zakončení znamenalo export mistrovských bodů do Krnova.

Sestava: Pobořil - Hrdlička, Němec, Bystřičan, Macíček (78´Veselý) – Žilinský, Kulhánek (69´Křenek), Vrána , Vozák (45´Sovák)  –Smilek – Výmola

Střelci: 9´Jakub Swiech (FK), 10´Jiří Mráz (FK), 12´Martin Výmola  (TJ), 84´Nikolas Tilkeridis (FK), 90+4´Lukáš Křenek (TJ)

Rohy domácí: 8

Rohy hosté: 7

Střely domácí: 13 z toho 4 na bránu

Střely hosté: 13 z toho 6 na bránu

ŽK TJVM: Žilinský (81´), Němec (83´)

ŽK FK: Lavrovič (63´), Tümmler (69´)

Úvodní minuty patřily našemu týmu. Hned ve 2. minutě jsme se dostali k rozehrávce rohového kopu a naše hosty zatlačili do defenzívy. Ti na to odpověděli v 5. minutě svojí příležitostí z rohu, ale bez úspěchu. Poté přišla hororová dvouminutovka v podání domácích. Nejdříve v 9. minutě krásně přes zeď trefil Jakub Swiech, kterého doplnil hned v zápětí v 10. minutě po velké hrubici v naší obraně Jiří Mráz. A už jsme prohrávali o dvě branky. Odpověď však přišla velice brzo, ve 12. minutě se prosadil Martin Výmola a snížil na 1:2. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a byla velmi vyrovnaná. Ve 28. minutě vyslali hosté pěkný dalekonosný projektil a Pobořil měl plné ruce práce. Ve 29. opět hrozili hosté, ale naštěstí vedle naší branky. Ke konci poločasu jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, ale ani hlavička Výmoly nezamířila mezi tři tyče.

Druhý poločas byl herně zcela v naší režii. V 48. minutě překazil zajímavou akci Smilka offside. Poté následovalo několik našich rohů. V 56. minutě se dostal ke střele střídající Sovák, k naší smůle otřela pouze tyčku branky Krnova. V 61. minutě se k zakončení dostal Vrána, ale jeho hlavička směřovala vedle. V 67. minutě se dostali ke slovu konečné hosté. Jejich roh odvracel náš obránce na tyčku a málo nechybělo a viděli bychom vlastní gól. Následovalo několik rohů hostů, ale všechny jsme dokázali odvrátit. V 83. minutě zkusil štěstí Žilinský, ale jeho tečovanou střelu brankář Řeháček lapil. V 85. minutě však přišlo velké zaváhání v naší obraně, kterého využil Tilkeridis a navýšil na 1:3. Domácí však nic nevzdali, a ještě v nastaveném čase snížil Křenek na konečných 2:3.

Další zápas hrajeme opět doma, tentokrát v sobotu 26. 8. 2023 v 16:30, a to proti týmu TJ Břidličná.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > TJ Valašské Meziříčí - FK Krnov 2:3 (1:2)