TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 0:2 (0:1)

11.9.2022

TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 0:2 (0:1)

Sestava: Pobořil L. - Hrdlička, Švec, Němec, Macíček - Vozák (79´Sovák), Žilinský, Smilek, Pobořil R. - Vrána  - Výmola (46´Veselý) 

ŽK: David Smilek,  Radim Pobořil, Adam Hrdlička

Domácí porážka od týmu Polanky nad Odrou po nepříliš dobrém výkonu. 

Úvod zápasu se již po prvních vteřinách přerušil kvůli ošetřování hráče hostů. Domácí si poté vypracovali zajímavé standartní situace, ale jak poté v celém zápase, nebyli jsme je schopni střelecky využít. Hezkým momentem byla standartní situace v 17. minutě, kdy Vrána z přímého kopu zamířil přesně do šibenice, střelu však skvěle brankář hostů Řehulka vytáhl na roh. Ve 20. zahrozili ze standartní situace hosté, kdy míč nebezpečně prošel našim vápnem. Do 25. minuty jsme zahrávali celkem tři rohy, ale bez užitku. Za to hosté ze svého prvního rohu ve 29. minutě šli po hlavičce Dominika Kuči do vedení 0:1. Domácí však ani obdržená branka nevyhecovala k větší aktivitě. Ve 36. minutě se domácí dostali do své asi nejlepší příležitosti v zápase, ale obrana Polanky byla pevná. Do kabin tak hráči odcházeli za stavu 0:1 pro hosty. 

Kdo čekal, že se domácí do druhého poločasu namotivují, tak se plete. V 48. minutě zachránila Pobořila od druhé branky branková kosntrukce. Po této akci se domácí vzpamatovali a začali chtít něco se zápasem udělat. Dobrý průnik Žilinského v 51. minutě byl odvrácen na roh, ze kterého opět nic nebylo. Hra se přelévala, kdy si hosté čekali na naše časté chyby v rozehrávce. Ojedinělý střelecký pokus byl k vidění v 65. minutě kdy Macíček přízemní střelou prověřil pozornost Řehulky, který opět odvrátil na roh. V 71. minutě z rychlého protiútoku zahrozila Polanka, ovšem v jasné golové příležitosti útočník přestřelil. Od zhruba 75. minuty domácí zamkli hosty v jejích šestnáctce, ale brankovou příležitost jsme si nevypracovali. V samotném závěru z poslední standartní příležitosti udeřila Polanka podruhé, kdy se k míči po centru dostal Vojtěch Kolaska a zpečetil výhru hostů 0:2.

Další zápas hraje náš A tým doma až 23. 9., netradičně v pátek, v 16:30 proti týmu MFK Havířov. 

AH

TJ Valašské Meziříčí > TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 0:2 (0:1)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři