TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 1:0 (1:0)

10.9.2023

TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 1:0 (1:0)

Důležité potvrzení rostoucí formy a třetí výhra v řadě znamená postup směrem vzhůru v divizní tabulce. 

Sestava: Pobořil - Hrdlička, Němec, Bystřičan, Macíček – Žilinský, Kulhánek (90+´Koleček), Vozák (46´Veselý (75´Vozák)), Křenek (46´Sovák) – Smilek (83´Kuběna) – Vrána (43´Vozák)

Střelci TJVM: Jonáš Vrána (41´)

Rohy domácí: 6

Rohy hosté: 7

Střely domácí: 9 z toho 3 na bránu

Střely hosté: 2 z toho 1 na bránu

Offside domací:0

Offside hosté: 2

Fauly domácí:8

Fauly hosté: 14

ŽK TJVM: Macíček (51´), Hrdlička (89´)

ŽK FK: Kirschner (47´),  Adler (64´), Twardzik (76´), Dybal (80´), Koutný (C)

ČK FK: Adler - druhá ŽK (77´) 

Úvodní minuty zápasu byli značně rozpačité a oba týmy hledali přesnost ve svých kombinacích. Sice jak domácí, tak hosté mohli zahrozit ze zajímavých pozic. Ani jeden tým standartní situaci nevyužil. V 10. minutě se hosté dostali do zajímavé útočné akce, ale nastřelený centr bezpečně zalepil náš Pobořil. Na druhé straně v 11. minutě prošel přes 4 hráče Vrána, ale k zakončení to nevedlo. V 18. minutě to byl Macíček, který pořádně protáhl brankáře hostů Švrčinu, který nebezpečnou střelu vytěsnil na roh. Zápas se stával spíše taktickou bitvou, kdy na sebe čekaly dvě připravené obranné řady. Ve 27. minutě se k zakončení dostal Vrána, ale jeho střela z voleje těsně minula brankovou konstrukci. Střelecké štěstí prolomil až ve 41. minutě, kdy jsme skvěle využili rychlý protiútok a vstřelili branku na 1:0. V samotném závěru jsme si vytvořili ještě útočný tlak, ale ten byl ukončen pokusem Kulhánka vysoko nad. 

Druhý poločas začal opět v opatrném tempu. Hosté nechtěli zbytečně chybovat a trpělivě čekali na svou příležitost. Náš tým naopak nechtěl nic podcenit. Postupem času však byla patrná mírná převaha domácích. V 50. minutě likvidoval Švrčina náš střelecký pokus. Na druhé straně Polanka zahrávala několik standardek ze zajímavé vzdálenosti, ale naštěstí pro nás, k vyrovnání to nevedlo. V 57. minutě to zkusil Sovák, ale jeho střelecký pokus skončil nad. V 59. minutě se oslovo přihlásil Macíček, který skvělým důrazem málem připravil o míč brankáře hostů. Ten však nastalou situaci ustál. Hosté se dostali k mírnému tlaku, kdy zahrávali několik rohů po sobě, ale žádné větší nebezpečí to pro naši branku neznamenalo. Na druhé straně to byl Macíček, který při našem rohu měl na hlavě druhou branku, ale míč letěl těsně vedle. V 77. minutě musel trenér hostů, Lubomír Adler, opustit hřiště, kdy za své vulgární protesty dostal druhou žlutou kartu. Napětí stoupalo a emoce vřely. V 82. minutě se Polanka dočkala své první střely na branku domácích, ale Pobořil byl víc než pozorný. V 83. minutě jsme mohli jít dovedení, kdyby Hrdličku chyba stopera hostů nepřekvapila natolik, že se k zakončení nedostal. Hosté se snažili o tlak a otevírali obranu. To se jim mohlo stát osudným, ale v ani Koleček, a potom ani Vrána v nastaveném čase ve vyložených šancích branku nepřidali. Zápas tak skončil těsným, ale pro nás radostným, rozdílem 1:0.

Další zápas náš A tým bude hrát příští týden v sobotu, 16. 9. v 10:15, proti týmu SFC Opava "B". Odjezd společného autobusu od stadionu je plánován na 7:45.

AH

TJ Valašské Meziříčí > TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka n. O. 1:0 (1:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři