Příhrávky MFK: 231

ŽK TJVM: Hrdlička (93´)

ŽK MFK: Ciku (39´), Malcharek (74´), Kisza (82´), Majerczyk (87´), Skoupý (87´), Jež (90´)

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

Již v úvodní minutě jsme se dostali ke zahrávání prvního rohu. Ovšem bez většího ohrožení branky soupeře. Oba týmy k zápasu přistupovali velmi zodpovědně a nedopouštěli se v počátku zápasu větších chyb. To se změnilo v 7. minutě, kdy po našem faulu a přímém kopu soupeře nastal v našem vápně velký zmatek. Ale naštěstí se soupeř ke střele nedostal. Naopak v 9. minutě mohl poslat domácí do vedení Křenek, ale jeho velkou šanci skvěle vychytal brankář Majerczyk. V 10. minutě zkusil štěstí Bystřičan ale zamířil vysoko nad. Na druhé straně hosté vyzkoušeli pozornost Pobořila v 17. minutě. Ve 21. minutě to mohl být Žilinský, kdo nás mohl dostat do vedení, ale jeho střela mu vůbec nesedla. Ve 23. minutě to byl opět Křenek, který byl ve velké šanci, ale brankář hostů opět čaroval. Ve 30. minutě jsme přežili sérii rohů hostů abychom se konečně dočkali. Ve 39. minutě byl odpísknut faul brankáře na Macíčka. Ten se k penaltě sám postavil a poslal nás do vedení 1:0. S tímto stavem ukončil i rozhodčí první poločas.

Do druhého poločasu vstoupili lépe naši hosté. Již v 50. minutě se jim podařilo srovnat. Ze standardní situace se k zakončení dostal úplně sám Tomáš Wojnar a nemýlil se. Branka hosty nakopla a ti zvýšili svoji aktivitu. Což se jim odměnilo několika rohy a přímými kopy. Ale hlavně v 64. minutě to byl opět Tomáš Wojnar, ke kterému se odrazil míč přímo na nohu a nemýlil se. Naši hráči to ale nevzdali a v 74. minutě po pohledné fotbalové akci vyrovnal Vozák. Vyzdvihnout musíme hlavně sólo Hrdličky, který prošel mezi čtyřmi hráči a nabídl skvělý centr. V 79. minutě jsme se dostali opět k velké šanci. Tentokrát z rohu se míč odrazil ke Kulhánkovi a kousek chyběl od strhnutí vedení na naši stranu. V 86, minutě to byl zase Vozák, který mohl navýšit skóre, ale bez výsledku. V 87. minutě měl velkou šanci Bystřičan, ale jeho střelecký pokus letěl těsně vedle. Nedáš, dostaneš, to je nadčasové sportovní motto, které opět ukázalo svoji sílu. V 89. minutě po velké hrubce v naší obraně se hosté dostali do zakončení a nemýlili se. Jakub Heller vsítil na 2:3. V posledních minutách poté ještě navýšil Elvist Ciku. Zápas tak skončil naší porážkou 2:4.

Poslední zápas podzimní části sezóny odehrají naši hráči v sobotu, 11. 11. ve 14:00, kdy zajíždíme na hřiště týmu Unie Hlubina.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > TJ Valašské Meziříčí - MFK Havířov 2:4 (1:0)