TJ Valašské Meziříčí - SK Beskyd Frenštát p. R. 2:1 (1:1)

17.3.2024

TJ Valašské Meziříčí - SK Beskyd Frenštát p. R 2:1 (1:1)

Po dlouhých sedmi kolech náš tým naplno bodoval před skvělou domácí diváckou kulisou.

Sestava: Pobořil – Vozák, Němec, Tkadlec, Hrdlička – Bystřičan , Koňařík (56´Kulhánek),  Smílek (85´Juřík), Žilinský, Veselý (56´Křenek) - Gomola (76´Výmola)

Statistiky:

Střelci TJVM: Gomola Tomasz (18´), Křenek Lukáš (82´)

Střelci SKB: Ševčík Dominik (5´)

ŽK TJVM: Tkadlec (26´), Němec (44´), Hrdlička (74´), Křenek (90+3)

ŽK SKB: Ševčík (39´), Hrabec (78´), Opatřil (90´), Pyclík (90´), Macík (90+4), Bartoš (90+4)

Pozn.: statistiky jsou zaznamenány a vyhodnoceny za použití kamery VEO

Úvod utkání nám hrubě nevyšel. Již v 5. minutě hostující Ševčík využil zahrávaný roh a poslal hosty do vedení 0:1. Domácímu týmu chvíli trvalo, než se z této ledové sprchy dostal. Naši hráči se však rychle z inkasované branky oklepali a pomalu se dostávali do zápasu. Vyrovnání přinesla 18. minuta, kdy si Smilek skvěle počíhal na míč za obranu a na pokutovém puntíku zasekl míč, aby jej předložil Tomaszi Gomolovi, který se nemýlil. Zápas tak dostal nový náboj, ale ani několik našich rohů k další brance nevedly. Na druhé straně ani hosté své příležitosti nevyužili. Poločas tak skončil za stavu 1:1

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale naše útočné snahy jsme neřešili nejlépe. Například v 48. minutě v samostatném nájezdu z úhlu Smílek brankáře hostů Málka nepřekonal. V 50. minutě to byl Bystřičan, co nás mohl poslat do vedení, ale hlavou z rohu zamířil těsně vedle. Na druhé straně i naši hosté mohli jít do vedení, v 57. minutě ale jejich šanci bravurně vychytal Pobořil. Tempo zápasu mírně opadlo, jako by oba týmy nechtěly v remízovém utkání udělat chybu. V 67. minutě potom Vozák nechal vyniknout brankáře hostů, když jeho technickou střelu hvězdně vytáhl na roh. Málek ale musel kapitulovat v 82. minutě, kdy se z rychlého protiútoku trefil Křenek. Naši hosté poté chtěli ještě se zápasem něco udělat, ale náš tým, i po předchozí zkušenosti z Řepiště, už žádné drama nedopustil.

Teď nás budou čekat dvě kola venku. Další zápas se odehraje na hřišti v Krnově, a to v neděli v 15:00. Společný autobus odjíždí od stadionu ve 12:00.

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > TJ Valašské Meziříčí - SK Beskyd Frenštát p. R. 2:1 (1:1)