TJ Valašské Meziříčí - TJ Řepiště 0:4 (0:3)

Hořký vstup do sezóny 2023/2024 pro náš A tým na domácí půdě.

Sestava: Pobořil - Hrdlička, Němec, Bystřičan, Koleček (17´Vrána) – Žilinský, Smilek, Sovák, Vozák (35´Křenek) – Veselý (60´Kulhánek)  – Výmola

Střeci: Veselý (8´), Teplý (9´), Kuboš (24´), Bystřičan- vlastní (81´)

Střely domácí: 6 z toho 1 na bránu

Střely hosté: 11 z toho 7 na bránu

ŽK TJVM: Bystřičan (45+1´), Smilek (40´), Vrána (80´)

ŽK TJ Řepiště: Latoň (42´), Veselý (45+2´), Byrtus (75´)

Hned v úvodu zápasu jsme se dostali do zajímavé střelecké pozice, kdy mladý Vozák šel v 5. minutě sám na golmana, ale pro naši smůlu nezamířil přesně. Ani z rohu v 7. minutě jsme nedokázali zakončit. A tak dvakrát v minutě udeřili hosté. Nejdříve v 8. minutě si našel cestu k brance Vít Veselý, aby v 9. minutě skóroval Jakub Teplý. Velmi studená sprcha hned v úvodu zápasu zásadně ovlivnila náš herní výkon a projev. Ani střídání v průběhu prvního poločasu v řadách domácího týmu neznamenalo prolomení herní smůly a nepohody. Díky tomu hosté přidali ve 24. minutě další branku na již hrozivý výsledek 0:3. Domácí sice chtěli se stavem něco udělat, ale přes pozornou obranu hostů jsme se těžko dostávali.

Do druhého poločasu Řepiště vystřídalo hned 4 hráče, ale kdo by čekal snížení kvality hry, ten se toho nedočkal. Řepiště si vypracovalo ještě několi rohů a šancí. Na druhé staně náš útok byl absolutně bezzubý a bez myšlenky překvapit soupeře. Jedinou pasáží naši hry byla pětiminutovka, která vyústila v 71. minutě k nastřelení břevna branky Řepiště. Náš zmar završila vlastní branka v 81. minutě po nedohodě Bystřičana s brankářem Pobořilem. Hosté mohli zaokrouhlit výsledek ještě v 89. minutě, ale naštěstí si již veškerý střelecký prach vypotřebovali. Zápas tak jednoznačně ovládli hrůzostrašným výsledkem 0:4.

Jedenáct obdržených branek ve dvou utkání je opravdo mnoho. Věříme však, že v dalším zápase, tentokrát proti týmu SK Beskyd Frenštát p. R., se situace zlomí a náš tým si připíše první mistrovské body. Zápas se odehraje v neděli v 17:00 ve Frenštátu pod Radhoštěm.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > TJ Valašské Meziříčí - TJ Řepiště 0:4 (0:3)