TJ Valašské Meziříčí - TJ Skaštice 2:2 (0:0)

TJ Valašské Meziříčí - TJ Skaštice 2:0 (0:0)

Sestava: Pobořil - Vozák (70´Veselý), Švec, Kelárek, Vašek - Smilek (81´Kopecký), Kuběna, Žilinský, Vrána J. - Vrána Š. (52´Urban) - Výmola (81´Gajdoš)

Střelci: Viktor Žilinský (62´), Martin Výmola (64´)

ŽK: David Smilek, Matouš Kopecký

Konečně útočný a pohledný fotbal, jen škoda že bez plného bodového zisku, ale zase se spravedlivým výsledkem.

Úvod zápasu byl pod taktovkou domácího celku, který jako by zapomněl na poslední zápasy a opět bavil fanoušky svým útočným pojetím hry. Již ve 4. minutě prověřil pozornost gólmana hostů Trampotu náš Žilinský. V 10. minutě Smilek skvěle vyzval Jonáše Vránu, kterému balón gólmanku hostu o zlomek vteřiny dřív ukořistil. V 18. minutě to byl naopak Smilek, který se ocitl ve vyložené brankové příležitosti, ovšem nezamířil přesně. Ve 23. minutě byl Výmola snad ve 100 % šanci, ale na malém vápně se mu balon svezl po noze a zamířil těsně vedle. Na druhé straně ve 24. minutě ukázali hosté své kvality, a hlavně nejlepší střelec divize Zdeněk Konečník. Chyběli centimetry, aby přízemní centr neuklidil do branky domácích. Ve 26. minutě se hráč hostů Radek Frýdl také ocitl takřka ve 100 % šanci, ale taktéž mu balon utekl z nohy. Ve 40. minutě poté Švec zaskočil za domácího gólmanka Pobořila a uklidil balon do bezpečí. Poločas utkání skončil remízou, ale předváděná hra obou celků dávala tušit, že se střelecký půst konat nebude.

D o druhé půle vstoupili lépe hosté. Již v 51. minutě Ondřej Zavadil využil zaváhání stoperské dvojce a nekompromisně zakončil. Domácí však vstřelená branka vyburcovala a naši borci zvýšili tlak. V 55. minutě vyslal nepříjemnou střelu Václav Vozák, k naší smůle se však k dorážce žádný náš hráč nedostal. Na tuto akci opět navázal Vozák, který po výborném průniku předložil přízemní centr na Smilka, kterému však chyběli milimetry ke srovnání skóre. Domácí tlačili, což se projevovalo v celé řadě zahrávaných rohů. K jednomu takovému se v 62. minutě postavil Urban a vyslal balón přímo na hlavu Žilinskému, který se nemýlil a srovnal na 1:1. Hosté se ani pořádně neoklepali a přišel další trest. Smilek v 64. minutě svým centrem našel přesně hlavu Výmoly, který se v takové situaci nemýlí a poslal nás tak do vedení 2:1. Hosté se však nevzdali a nutili naši obranu k chabým a obranným faulům. Po jedné takové situaci dostal Konečník trestuhodně moc prostoru na hranici šestnáctky a v 72. minutě srovnal na 2.2. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou, oba týmy chtěli urvat vítězství na svoji stranu. V 86. minutě mohl utrhnout tři body pro nás Veselý, ale minul. Na druhé straně mohl rozhodnout za hosty Látal, ale taktéž netrefil. V 89. minutě zakroutil Konečník přímý kop těsně vedle, aby v 90. minutě se mohl utrhnout Gajdoš a Veselý, ale ani jeden neproměnili. Zápas tedy skončil remízou.

Další zápas našeho A týmu nás čeká tuto sobotu 4. 6. 2022 v 17:00, kdy v dalším regionální derby hostíme vedoucí celek SK Hranice. Přijďte podpořit naše borce v tomto důležitém utkání!

TJ Valašské Meziříčí > TJ Valašské Meziříčí - TJ Skaštice 2:2 (0:0)