TJ Valašské Meziříčí - TJ Unie Hlubina 1:0 (0:0)

17.6.2024

Foto: Pavel Hrdlička
Foto: Pavel Hrdlička

TJ Valašské Meziříčí - TJ Unie Hlubina 1:0 (0:0)

Parádní zakončení sezóny 2023/2024 vítězství proti první a do třetí ligy postupujicí Unii Hlubině. 

Sestava: Dragon – Vozák, Tkadlec, Němec, Hrdlička – Křenek (81´Koleček), Kulhánek, Žilinský, Veselý (63´Juřík) - Smilek - Výmola (74´Veselý David)

 

Statistiky: ;

Střelci TJVM: Adam Juřík (88´)

ŽK TJVM: Martin Výmola (49´)

ŽK TJUH: Milan Sasko (36´), Jan Marciňa (80´), Jan Nevřela (85´), 

ČK TJUH: Oliver Jurčák (90´)

Mimořádně v pátečním termínu jsme vyzvali doma v posledním zápase vedoucí a postupující celek do třetí ligy, TJ Unii Hlubinu. Ještě před samotným výkopem jsme však museli vzdát holt našemu dlouholetému kapitánovi Martinu Výmolovi, který ukončil na vlastní žádost svoji fotbalovou kariéru v našem A týmu. Kopačky však na dveře nevěsí a své zkušenosti bude předávat dál v našem B týmu. Martinovi jsme předali hodnotný dárkový koš a pamětní plaketu za jeho dlouholeté služby v našem klubu. Pro představu, Martin "JayJay" Výmola začal hrát v klubu již v roce 1997! 

Samotný zápas poté byl velmi vyrovnaný, zejména v první půli nám Hlubina ukazovala, proč zaslouženě postoupila do třetí ligy. K našemu štěstí však z žádné jejich akce branka nepadla. Na druhé straně jsme si i my vypracovali několik slibných možností, ale taktéž bez úspěchu. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Druhý poločas začal opět ve vysokém tempu, jen s tím rozdílem, že iniciativu jsme postupně přebírali my. Kupodivu to mohli být hosté, kteří se po zajímavé akci dostali do vyložené gólové příležitosti. K našemu štěstí Macíčkovi míč na poslední chvíli přeskočil kopačku. Hlubinu se nám poté podařilo zatlačit do jejich šestnáctky, ale ani Hrdlička a poté Výmola, nebyli úspěšní. Hosté si následně taktéž vypracovali několik střeleckých pokusů, ale bez většího ohrožení naší branky. V 88. minutě to byla ale Juřík, co nás parádní trefou přímo do šibenice poslal do vedení. Hosté se nadechovali k rychlé odpovědi, ale to by nesměl Žilinský vypíchnout rozehrávku stopera a jít sám na brankáře. Stoper hostů Jurčák tak musel svoji chybu odčinit a za svůj zákrok dostal jednoznačně červenou kartu. Bohužel z přímého kopu se nám nepodařilo vedení navýšit, a tak zápas skončil vítězstvím 1:0.

 

Všem našim fanouškům, dobrovolníkům, sponzorům a podporovatelům děkujeme za přízeň v sezóně 2023/2024 a těšíme se již brzy v nové sezóně 2024/2025!

AH

TJ Valašské Meziříčí > TJ Valašské Meziříčí - TJ Unie Hlubina 1:0 (0:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři