TJVM B – FC Rožnov pod Radhoštěm 1:1 (1:0)

Spálené „tutovky“ znamenaly pouze remízu.
TJVM: Vrba – Zachrdla, Němec, Vašek (36´Švajda), Koleček – Kopecký, Fröhlich (72´Veselý) – Žemla (7´Daniš), Straka, Melichařík - Horáček
branky: 39´Straka – 75´Kolařík
ŽK: 0 - Kunc

Pokud v sobotním utkání A týmu Valmezu byli lepším týmem domácí, tak v neděli byl B tým mužů, především v první půli, naprostým pánem hřiště. Prakticky od samého začátku uzamkli hráči Valmezu Rožnov na jeho polovině a útočné akce stíhaly jedna druhou. Šance na vstřelení gólu měli, díky pestré hře a pohybu na hřišti, prakticky všichni hráči Benfiky. Co všechno se dá neproměnit v gól, nad tím kroutili hlavou přítomní diváci. Jeden zásah do sítě se v prvním poločasu valašskomeziříčským fotbalistům přece jen povedl. Po další z útočných akcí v pokutovém území hostů se nejlépe zorientoval Straka a přesnou střelou poslal míč k levé tyči – 1:0 (35´). V prvním dějství hosté prakticky neohrozili domácí branku a mnoho minut byli pod obrovským tlakem Valmezu, a tak byl pouze jednogólový náskok domácích pro ně milostivý.
Druhý poločas Valmez trochu ubral z plynu i s vědomím toho, že 2 hráči museli ze zdravotních důvodů ze zápasu již před přestávkou odstoupit. I tak byla hra v režii domácích. Rožnov neskutečně využil úplně první okénko v domácí obraně. Z nevinně vypadající akce se dostali jeho hráči až před Vrbu a povedlo se jim, zásluhou Kolaříka srovnat – 1:1 (75´). Benfika znovu zavelela do útoku, ale další a další hráči pokračovali v neproměňování stoprocentních šancí. Paradoxně při posledním náporu Valmezu měli svoji, teprve druhou, šanci v zápasu rožnovští. Výsledek utkání zůstal nerozhodný, avšak po průběhu hry byli s bodem maximálně spokojeni pouze hosté.