5.9.2021

Benfika doma zabrala a otevřela si střelnici.
TJVM B: Vrba – Vašek (63´ Švajda), Němec, Kelárek, Zachrdla – Žemla, Melichařík (57´ Koleček), Daniš, Kopecký - Fröhlich (46´ Straka) – Gajdoš
branky: Gajdoš 3x, Daniš 2x, Kelárek, vlastní hosté

Stejný počet branek jako v sobotním divizním utkání bylo k vidění i v zápasu I. A třídy, s tím rozdílem, že všechny góly tentokrát nastříleli domácí. Hosté z Vlachovic byli většinu zápasu odevzdaným soupeřem. Snad jen v první půli měli možnost dát gól - v samém úvodu nastřelili tyč valašskomeziříčské brány. Když však nejprve Gajdoš v 16. minutě a o minutu později Kelárek zúročily týmem vypracované akce a stanovili skóre na 2:0 pro Valmez, bylo zřejmé, že v nedělním dopoledním utkání půjde jen o výši skóre.
Ve druhém poločasu byla převaha Valmezu znatelná. Takřka permanentní držení míče na polovině soupeře znamenalo možnost útočných akcí a tedy i snahu o vstřelení gólů. Po dalších dvou zásazích Gajdoše, dvou trefách Daniše a tečované střele Žemly se přítomní diváci dočkali zaslouženého vítězství domácích 7:0.