TJVM B– T.J. Sokol Kateřinice 2:1 (0:0)

20.9.2021

TJVM B– T.J. Sokol Kateřinice 2:1 (0:0)

TJVM B– T.J. Sokol Kateřinice 2:1 (0:0)
Zkušenost rozhodla vyrovnaný zápas.
TJVM: Michut – Zachrdla, Koleček, Němec, Vašek (71´Švajda) – Žemla (60´Matocha), Kopecký – Melichařík (71´Vrba), Daniš, Gajdoš (88´Fröhlich) - Horáček
branky: Gajdoš, Vašek – Kohout

B muži v neděli nastoupili proti Sokolu Kateřinice. Hosté, kteří přijeli do Valmezu v okleštěné sestavě, vůbec předem nesložili zbraně. Jejich snaha hrát fotbal znamenala oboustranně zajímavý bojovný zápas. Šance na trefu do černého v prvním dějství měli oba soupeři, ale s přehledem chytající Michut i Rišica drželi své brány pevně uzavřené.
I když druhá část začala náporem valašskomeziříčských, paradoxně se vedení ujali houževnatě bojující hosté. Kohout mířil přesně a v 54. minutě bylo 0:1. Valmez si zvýšil obrátky a zasloužené vyrovnání přišlo velmi brzy. Vystřídavší Matocha zatáhl míč vpravo k pokutovému území hostů a do naprosto ideálního centru do malého vápna doslova vletěl nabíhající Gajdoš, který prvním dotekem trefil přesně – 1:1 (62´). O pár minut později dostal přesnou přihrávku zleva nabíhající Vašek a sám před gólmanem se nemýlil 2:1 (69´). Hosté ani poté neodevzdali zápas. Srdnatě bojovali, více šancí na úpravu skóre měli však zkušenější hráči Valmezu. I proto, že ani poslední velká šance Kateřinic po zahrání rohového kopu brankou neskončila, zůstaly všechny body ve Valašském Meziříčí.
KS;-)

TJ Valašské Meziříčí > TJVM B– T.J. Sokol Kateřinice 2:1 (0:0)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky