TJVM – FC Vsetín 1:1 (1:1)

4.10.2021

TJVM – FC Vsetín 1:1 (1:1)
Tohle bylo na vítězství.
TJVM: Pobořil – Vozák, Švec, Kuběna, Kadla – Žilinský, Smilek – Vrána J, Veselý (59´Urban), Vrána Š. (83´Kiss Farkas) - Výmola
branky: 21´Smilek – 8´Gerža.
ŽK: Smilek - Matyáš

Valmez po předchozím importu bodů ze Slavičína chtěl plně bodovat i doma se Vsetínem. Průběh první půle tomu napovídal. Herní převaha, trvalý tlak na obranu hostů a šance. To vše bylo v podání Valmezu k vidění. Překvapivě a nečekaně se nejdříve o změnu skóre zasloužili hosté. Ojedinělý rychlý brejk v přečíslení dovedli po pravé straně k přesnému centru a neobsazený Gerža měl před sebou jen bezmocného Pobořila – 0:1 (8´). Valmez se rychle z nepříjemné sprchy otřepal a pokračoval v dobývání vsetínské tvrze. Po gólu volaly šance Výmoly, J. Vrány a zejména ta stoprocentní Š. Vrány, který se sám objevil před gólmanem Vsetína. Přicházely další šance a padl i pěkný gól. Centrovaný míč zkusil nejprve zleva nůžkami dostat do vsetínské brány J. Vrána, těsně před ní se jej hlavou, ve snaze poslat jej do sítě, dotkl Výmola a následně se nejvýše dostal Smilek, který přesnou hlavičkou rozjásal domácí příznivce – 1:1 (21´). Na konci první části hry mohl být valašskomeziříčský tým ještě veselejší. Obrovský závar před hostující bránou však míčem v síti neskončil.
Druhá část hry byla ve znamení urputné obrany Vsetína. Útok domácího Valmezu narážel na bránícího soupeře, který se směrem dopředu příliš nehrnul. Ani závěrečný tlak změnu skóre nepřinesl a tak se v derby zápasu rozešli oba protivníci s remízovým výsledkem.
KS;-)

TJVM – FC Vsetín 1:1 (1:1)
TJ Valašské Meziříčí > TJVM – FC Vsetín 1:1 (1:1)

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

logo_martinek.png

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři

 

Novinky