TJVM - SFK ELKO Holešov 1:0 (0:0)

24.10.2021

TJVM - SFK ELKO Holešov 1:0 (0:0)

TJVM – SFK ELKO Holešov 1:0 (0:0)
Splněná povinnost v jinak vyrovnaném zápase
TJVM: Pobořil – Macíček, Švec, Kuběna, Kadla – Žilinský, Smilek (90´Kelárek) – Vozák (46´Urban), Vrána J. (67´Veselý), Vrána Š. - Výmola (82´Gajdoš)

branky: 65´Vrána J.
ŽK: Smilek - Uličný, Charuza

Valmez potvrzuje svoji fazónu a natáhl svoji sérii na pět zápasů v řadě bez porážky. Díky povinným třem bodům proti soupeři z Holešova se tak posouvá na zasloužené čtvrté místo divizní tabulky. Sobotní vítězství se však nerodilo vůbec lehce. Výkonnost týmu z Holešova určitě neodpovídá jeho tabulkovému umístění.

První dějství nenabídlo téměř žádnou šanci a kdo čekal fotbalové žně, musel být zklamaný. Oba týmy rozehrály taktickou bitvu, kde nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. Objektivně však byli hosté za první poločas lepší, jelikož jako jediní dokázali pořádně zaměstnat bránkáře Pobořila. Našim hráčům se nedařila přechodová fáze hry a obvykle úspěšné kombinace mezi Žilinským, bratry Vránovy nebo Smilkem, neúspěšně narážela na holešovský obranný val. Po poločase oba týmy pokračovali v rozehrané taktické bitvě a už to vypadalo, že i domácí jsou s remizovým stavem spokojeni. Svěřenci Pavla Hajného však pořádně zabrali a zatlačili svého soupeře do hluboké defenzívy. Už zakončení Martina Výmoly z hranice malého vápna volalo po změně skore, golman hostí Janalík byl však výborným reflexivním zákrokem proti. Už to vypadalo, že se hosté z tlaku domácích vymaní, když udeřil Jonáš Vrána a poslal domácí tým do vedení. Holešov otevřel hru a snažil se o vyrovnání, narážel však na dobře připravenou valašskomeziříčskou obranu v čele s Kuběnou a Švecem. Meziříčí mohlo zápas rozhodnout, ale rychlý protiútok na odkrytou branku hostů však Kelárek nevyužil. Domáci si tak připsali povinné tři body a cenou nulu v jinak remízovém zápase.  

V posledním zápase náš A tým nastoupí na venkovním hřišti proti soupeři TJ Slovan Bzenec. Zápas se odehraje v sobotu 30. 10. 2021 ve 14:00. Odjezd autobusu pro naše fanoušky je plánován v 11:00 od letního stadionu.
AH

TJ Valašské Meziříčí > TJVM - SFK ELKO Holešov 1:0 (0:0)

 

Partneři a sponzoři

vm1.jpg

vm2.jpg

image_2.jpg

vm3.jpg

background.png

vm5.jpg

vm8.jpg

 

 vm7.jpg

valassky-fotbal_logo_kulate.png

 

1394093035.gif

1298660223.jpg

logo_mlékárna_vm.jpg

logo_adidas.png

logo_martinek.png

 

logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

logo_robe.jpg

logo_skalka.jpg

 

Novinky