Tradiční report ze zápasů naší mládeže za uplynulý týden

26.9.2023

U19

MFK Vítkovice - TJ Valašské Meziříčí 5:2 (5:1)

Branky: 16. vlastní, 16. Widura, 24. Eke Chukwuemeka, 34. Surovec, 39. Antonín – 7. Marek, 65. Barbořák (p)

Sestava: Svak – Petřek (46. Jašíček), Hub, Nohavica, Kovář – Sedlák (35. Hruška), Kurinec – Vavřík (59. Zedek), Šimurda, Zahradník – Marek (46. Barbořák)

Začali jsme svižně a v sedmé minutě se dostali po doražení střely Markem do vedení. Naše aktivita pokračovala, ale začala se projevovat kvalita dvou nadstandarních útočníků domácích. Převážně z jejich práce a kvalitních finálních nahrávek Vítkovice těžily, brzy srovnaly a postupně navýšily do poločasu skóre až na 5:1.

Ve druhém poločase jsme se zkoušeli dostat do zápasu a dařilo se nám tlačit se před branku Vítkovic, které za tohoto stavu trochu polevily. Celkem se nám to i dařilo, jen v samotném zakončení jsme byli nepřesní a někdy váhající. Z jedné situace jsme vybojovali penaltu po faulu na Barbořáka. Sám si ji proměnil.

Zápas rozhodnula individuální kvalita dvou útočníků Vítkovic, kteří táhli celý tým a kterou jsme nedokázali eliminovat. My jsme se i přes nepříznivé skóre neustále snažili. Stačilo to pouze na jednogólové snížení stavu.

Jan Pítr

U17

MFK Vítkovice – TJ Valašské Meziříčí  4:3 (2:2)

Branky: 18‘ Vítkovice, 28‘ Vítkovice, 50‘ Vítkovice, 70‘ Vítkovice – 13‘ Vašíček, 20‘ Vlastní, 73‘

Fárek

Sovák – Vašíček, Motošický (80‘ Strýček), Bětík, Krúpa Dominik (60‘ Kostka) – Zubík, Pečiva,

Šulák – Vávra (60‘ Fárek), Dohnálek, Květák

Jako každé utkání, tak i proti vedoucímu celku tabulky z Vítkovic, jsme si to chtěli rozdat

v otevřeném fotbale. Kluci byli od začátku odvážní a k brance soupeře se dostávali pěknými

kombinacemi už od brankáře Sováka. Zápas z obou stran nabídl spoustu šancí, velmi

vydařené přihrávky, zmíněné kombinace a velkou aktivitu bez míče. Při naší první brance si

odražený míč na hranici vápna našel Vašíček a střelou z voleje dostal míč za háčky domácího

brankáře. Náš druhý gól začal už rozehrávkou našeho brankáře, kdy jsme postupně míč

posunuli na Šuláka, ten našel rozbíhajícího se Květáka, jehož centr si do vlastní brány srazil

domácí obránce. Náš třetí gól vstřelil Fárek, který zakončil nekompromisně volejem z hranice

vápna ke vzdálenější tyči. Kluci od začátku až dokonce bojovali, bohužel na vítězství to

nestačilo, ale výkon předvedli velmi vydařený. Bohužel se nám na konci utkání zranil

Motošický, který si zlomil zápěstí a v tu chvíli šel fotbal stranou. Všichni mu přejeme brzké

uzdravení.

Radomír Kapusta

U15

TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk 1:3 (1:1)

Branky: Antonín Guráš

Za cíl jsme si dali uhrát se soupeřem vyrovnaný výsledek v první polovině a v druhé půlce posílit z lavičky ofenzívu a vyhrát. Podařilo se nám uhrát poločas 1:1 a v druhé polovině dostat jen 1 gól a pak 15 minut tlačit soupeře. Šance byl, ale nakonec dal třetí gól soupeř. Po bojovném výkonu velké zklamání, ale jde vidět opět zlepšení a tím i reálná naděje na další body v budoucnu.

Ondřej Koňařík

U14

TJ Valašské Meziříčí - FK Šumperk 3:3 (1:1)

Branky: Daniel Krupa, Matěj Randýsek, Václav Vanduch

U13

TJ Valašské Meziříčí - 1. FC Poruba 3:4 (2:2)

Branky: 2x Max Kelnar, Ondřej Fojtík

U12

TJ Valašské Meziříčí - 1. FC Poruba3:9 (1:1)

Branky: TObiáš Foltýn, Patrik Kedroň, Matyáš Pajdla

U12 "B"

TJ Valašské Meziříčí - FC Zubří 9:0 (4:0)

Branky: 4x Tobiáš Jurajda, 2x Václav Marek, Alex Rožnovský, Jan Marek, David Hruška

U11

Planeo Cup 2023 - vzhledem k nepříznivému počasí odloženo na 3.10.

MU Jablůnka - ValMez, na žádost soupeře odloženo.

RHB krytý bazén VM:

Vzhledem k nabitému tréninkovému plánu jsme na neděli naplánovali mimosportovní aktivitu a RHB na krytém bazénu ve ValMezu. Kluci tak měli možnost na chvilku od fotbalu tzv. vypnout. Hodinu zábavy v rekreačním bazénu, dvou vířivkách, sauně a tobogánu jsme využili na sto procent. Děkujeme klubu za tuto možnost a makáme dál.

Jan Blabla

U10

TJ Sokol Podlesí - TJ Valašské Meziříčí 12:9 (6:5)

Branky: 5x Adam Jakl, 2x Šimon Kuraň, Jan Orava, Lukáš Jurajda

U8

Turnaj OFS - Valašské Meziříčí

Za deštivého počasí kluci opět nenašli soupeře, který by je předčil. Tentokrát jsme se zaměřili na vysokou hru brankáře a hledání volného prostoru při zisku míče. Kluci i když promoklí, tak šťastní a současně nabuzení na odpoledne, kdy krásně zvládli podávání míčů při zápasu A-týmu.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Tradiční report ze zápasů naší mládeže za uplynulý týden