Tým U10 a jejich hodnocení roku 2021 - kopie

27.11.2021

Hodnocení týmu U10 v roce 2021

V dalším pokračování týmových hodnocení se dnes podíváme společně s trenéry Robortem Šulákem a Miroslavem Foltýnem na kategorii U10.

Vzhledem k omezením v předchozí sezóně, jsme měli jen krátké fotbalové prázdniny, které děti stejně vyplnily fotbalovými kempy konanými v okolí. Týmovou přípravu jsme pak zahájili na začátku srpna, a to jak pravidelnými tréninky 3x týdně včetně Coerver tréninku. O víkendech jsme se pravidelně účastnili turnajů za účasti ligových týmů, což je pro rozvoj kvalitních fotbalistů skvělá příležitost, jak se posunout v jejich vývoji. V září jsme pak sami uspořádali takové malé mistrovství Moravy ročníku 2012, kdy se turnaje pod názvem ADIP Cup zúčastnilo 16 top týmů z celé Moravy.

V aktuálním tréninkovém procesu klademe důraz na kvalitní zvládnutí individuálních dovedností a systému hry 5+1. Výsledky jsou pro nás orientační, sledujeme spíše jak jsme si šance a góly vypracovali, než kolik gólů dali. Právě za předvedenou kvalitu hry jsme někdy i přes konečnou prohru dostali ocenění od diváků nebo i trenérů "konkurenčního" týmu. V tomto duchu pokračujeme dál v tréninkovém procesu, hledáme si pro přátelské zápasy a turnaje vždy kvalitní top týmy případně starší ročníky a věříme, že se tento náročný přístup pozitivně projeví v delším časovém horizontu.

Zároveň se jako trenéři snažíme vzdělávat a účastnili jsme se stáží ve Fastavu Zlín a Sigmě Olomouc. Fotbal také pravidelně konzultujeme s Coerver trenérem p. Trávníkem. A aktuálně pracujeme na detailním rozpracování koncepce starší přípravky do jednotlivých týdnů/měsíců, což je samozřejmě materiál pro nás, ale věříme, že i pro budoucí ročníky.

Trénujeme a poslední turnaje hrajeme až do poloviny prosince a po měsíci pauzy, kdy chceme, aby děti dělaly, pokud možno jiné a zimní sporty se v polovině ledna 2022 vrátíme k obvyklé náplni, kdy navíc přidáme 1x týdně hodinu gymnastiky s kvalifikovanou trenérkou.

Děkujeme všem za spolupráci v tomto roce a těšíme se na nový rok.

Ať se vám daří a jste zdrávi. přeje Robert Šulák a Miroslav Foltýn

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Tým U10 a jejich hodnocení roku 2021 - kopie

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři