Tým U10 hodnotí sezónu 2022/2023

27.6.2023

V sérii hodnocení se dnes podíváme na tým starší přípravky, kategorii U10 a jejich hodnocení fotbalové sezóny 2022/2023

Sezóna většině hráčům ročníku 2013 začala červencovým DEZA fotbalovým kempem a skončila v sobotu 18. června turnajem o přeborníka okresu starších přípravek, který se konal v Rajnochovicích. Mezi tím jsme stihli odehrát 18 soutěžních utkání, zúčastnit se řady kvalitně obsazených turnajů, přes zimu jezdili na MiniMoravy a v průběhu celé sezony vložili několik přátelských utkání.

 Co se týče tréninkového procesu, prvním úkolem v nové sezóně po přechodu z kategorie mladší přípravky do přípravky starší, bylo naučit se a pochopit nové rozestavení 5+1. Hráči si na nové rozestavení zvykli téměř okamžitě. Celou sezonu jsme pracovali zejména na práci s míčem, soubojovém chování 1v1 a 2v2, odebírání míče v obraném postavení, rozehrávce od brankáře, zakončení, pohybu bez míče a nově taky přihrávce a házení autů. 

Sezónu jsme začínali s 13-ti hráči a nízkou tréninkovou účastí. V průběhu sezony hráči téměř zdvojnásobili předchozí tréninkovou účast. Počty se nám také zvedly díky příchodu 4 nových hráčů, a dalších 3 z okolních týmů, kteří si s námi chodí dát navíc, z čehož máme obrovskou radost. 

V průběhu sezony jsme se snažili zúčastnit co nejvíce kvalitně obsazených turnajů, doplněných o soutěžní utkání okresu. V září jsme tak byli na Planeo Cupu v Kroměříži, v zimní přestávce na MiniMoravě v Rožnově p.R, a třech halových turnajích v Zašové, v dubnu na trianglu v Hranicích, v květnu na mezinárodním turnaji „O osvobození města Otrokovice“, „Kozlík Cupu“ v Kozlovicích a kvalitně obsazené MiniMoravě na Hutisku, v červnu na „Sigmund Cupu“ v Olomouci a na závěr na „Poháru o přeborníka okresu“ v Rajnochovicích, kde jsme se umístili na krásném třetím místě. 

Máme velikou radost z toho, jak velký kus práce kluci a Sofča za celou sezonu udělali a kam se jim povedlo posunout se jak herně, tak lidsky. Největší zásluhu na tom má jejich přístup k tréninkům, tréninková účast a všichni rodiče, kteří v průběhu celé sezony projezdili nespočet kilometrů a na fotbale se svými dětmi strávili mraky hodin, za což jim patří obrovský respekt a poděkování.

Trenéři Vojtěch Krajča, Jan Blabla a Milan Kleindorf.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Tým U10 hodnotí sezónu 2022/2023

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři