Tým U10 hodnotí svůj fotbalový podzim

9.12.2022

Další v pořádí, který nám zhodnotí svůj fotbalový podzim, je tým kategorie U10

U týmu lze za tento půlrok pozorovat obrovské zlepšení. Největší radost mám z tréninkové docházky. V tréninku jsme se od léta soustředili zejména na souboje 1v1, 2v2, převzetí míče do pohybu a zakončení. Spoustu času jsme taky věnovali nácviku autu, které se v této kategorii vhazují, což je pro nás novinka.

Největší změnou oproti minulému roku byl ovšem přechod z rozestavení 4+1 na 5+1, který však hráčům nedělal žádné větší problém, spíše naopak, jelikož máme několik hráčů, kteří na roli středního záložníka vynikli. Posty se ovšem i tak snažíme točit, aby si každý z hráčů vyzkoušel všechny herní pozice.

V okresní soutěži jsme na podzim sehráli celkem 9 utkání, ve kterých jsme byli 6x vítězným, 2x remízovým a 1x proherním týmem. Výsledky však neřešíme a zajímá nás hlavně naše předvedená hra, která byla zápas od zápasu lepší a lepší a u hráčů byli vidět po celou dobu sezony velké pokroky.

Nyní v zimě se věnujeme hlavně obranné fázi a v tělocvičně pohybovému rozvoji. Sehráli jsme několik trianglů, na kterých jsme byli úspěšní a jeden turnaj, kde jsme nastoupili s dvouma týmy a obsadili první a třetí místo.

Všem hráčům (a hráčce J ) děkujeme za jejich docházku, práci a lásku k fotbalu. Dále bychom chtěli poděkovat všem rodičům za jejich podporu.

Přejeme příjemné prožití Vánočních svátku.

Trenéři Vojtěch Krajča, Jan Blabla a Milan Kleindorf

TJ Valašské Meziříčí > Tým U10 hodnotí svůj fotbalový podzim

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři