Tým U11 opět v plném zápřahu

7.2.2022

Tým U11 opět v plném zápřahu

Tým U11 zažil opět víkend plný fotbalu

V sobotu zajížděl tým do haly v Brušperku, kde má rozehranou zimní ligu. V neděli poté navštívil umělku v Novém Jičíně aby vyzval svého soupeře z Opavy. 

V sobotu vyzval tým U11 hráče z Krnova, a jelikož tým Krnova dobře známe, tak jsme tušili, jakým způsobem se budou prezentovat. My jsme obě utkání odehráli fotbalově a způsobem, kterým se chceme prezentovat. V obou utkáních jsme hru kontrolovali, ale prostě nám to tam nepadalo. Musím ale podotknout, že soupeř nás předčil v rychlosti a výbušnosti. Po technické a kombinační stránce jsme byli na tom lépe my. Hráli jsme bez gólmana a tím chci pochválit všechny kluky, co na tomto postu nastoupili a nezklamali. No mám nad čím přemýšlet.

V neděli jsme si proti Opavě po delší době vyzkoušeli hru 7+1 a myslím, že první dvě půlhodinky bychom mohli hodnotit jako vydařené. V poslední třicetiminutovce nám jako by docházeli síly a soupeř z Opavy nás už přehrával. Byl lepší v pohybu, soubojích a kombinaci. Bohužel selhávalá nám koncovky, kdy i přes velký počet šanci, jsme nedokázali vsítit branku. Každopádně si myslím, že to byla dobrá víkendová příprava a určitě víme na čem musíme ještě zapracovat.

Za tým U11

Jaroslav Golaň 

 

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Tým U11 opět v plném zápřahu

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři