Tým U13 hodnotí zimní přípravu a vyhlíží zvučné soupeře

15.3.2022

Krátké ohlédnutí za zimní přípravou naší U13.

Zimní příprava pro U13 odstartovala 7.ledna. Na prvním tréninku jsme si hned ujasnili, co chceme a jak začneme přistupovat k fotbalu, neboť většina hráčů z týmu přistupovala k hraní jako volnočasovému kroužku, což v 1. žákovské lize moc nejde. Sami hráči však pochopili, že musí zabrat, pokud chtějí na jaře počítat s lepšími výsledky.

Dnes musím uznat, že všichni zatím drží své slovo. Celou zimní přípravu odmakali na maximální výkon. První měsíc jsme nabírali fyzickou a občas i mentální sílu. Zkusili jsme si také náročný zápas 11 na 11 proti silné Porubě, jelikož nás tento formát čeká už v létě. Tohle utkání předčilo očekávání a ukázalo, že tým U13 nic nevzdává. Po tomhle utkání jsme si zahráli dva zápasy s Frýdlantem, který sice hraje nižší soutěž, ale překvapil všechny svou kvalitou a bojovností.

Druhý měsíc nás čekala práce na rozvoji individuálních dovedností a taktického zdokonalování. Naše hodiny příprav poté otestovaly týmy z Kroměříže, Vsetína a starších žáků Rajnochovic. Poslední dva jmenované skončili dokonce vítězně.

Na konci února náš tým rozšířil nový asistent Krajča, který tak vystřídal Fröhlicha, ten bohužel odešel z časových důvodů.  Velkou radostí je pro nás přestup Justýnky Zátopkové do ženského týmu Baníku Ostrava WU15. Všichni ji to moc přejeme a doufáme, že se ji tam bude dařit, ještě o něco víc jak u nás.

Připravenost našeho týmu byla otestována hned při prvním zápasu sezóny kvalitním týmem z Karviné. Těžký zápas byl z velké části vyrovnáný, avšak konec lépe zvládla Karviná, která si odvezla vítězství 4:8. I přesto všechno jsem byl velmi spokojen. Kluci viděli, že když se maká až dokonce, tak se dá hrát s každým. Nyní se připravujeme na tým z Vítkovic, který vede soutěž jen s jednou prohrou. My se toho však nebojíme a pořádně je potrápíme!

Lukáš Bayer

TJ Valašské Meziříčí > Tým U13 hodnotí zimní přípravu a vyhlíží zvučné soupeře

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři