Tým U14 hodnotí rok 2021

1.12.2021

Kategorie U14 a její hodnocení roku 2021

V dalším pokračování hodnocení se dnes podíváme slovy trenéra blížeji na tým U14.

V týmu U14 máme momentálně 16 hráčů, což není úplně ideální počet. Starší žáky, ročník 2008, na novou sezónu 2021/2022 jsem převzal já Filip Pikal, kde mi pomáhá jako asistent Jaromír Martinák, který již tuto partu trénoval v minulé sezóně. Spolu se mnou z Vigantic do Valmezu přišlo 5 šikovných hráčů (Adam Vašíček, David Šulák, Michal Glamoš, Ondřej Fárek a Tomáš Motošický), které jsem od mala trénoval. Na poslední chvíli s námi začal sezónu i Adam Gřešák, který se vrátil zpět ze Vsetína. 

Podzimní část jsme zakončili na 5. místě s 20 body. Má představa byla pohybovat se ve vrchní polovině tabulky a to se nám zatím daří. Každopádně nejsem zcela spokojený, protože přístup některých kluků ze začátku nebyl úplně ideální a my museli každý zápas měnit sestavu. Naštěstí teď už kluci pochopili, že po nich na tréninku nechci žádné zázraky, ale poctivou docházku a odmakat vše tak, jak je v jejich silách. Věřím, že v jarní části a zimní přípravě kluci budou chodit opět v hojném počtu a náš herní projev se ještě vylepší.

Protože se zde poskládal zcela nový tým, tak jsme pro naše borce zajistili spolu s Jardou 4 denní soustředění v našem areálu. To proběhlo na konci října, kterého se zúčastnilo 15 hráčů, plus Tomáš Kučera a Justýna Zátopková z mladší kategorie, kteří s námi absolvovali některé tréninky. I ti nám v sezóně museli v některých zápasech vypomoct, protože se nás scházelo sotva 11. Kluci a Justy, tak stmelili svůj nový kolektiv a pevně věřím, že se z nich stali noví kamarádi a na hřišti to půjde poznat.

Zimní přípravu začínáme 7. ledna. Není nač čekat, je třeba toho ještě hodně natrénovat, abychom byli zase o něco lepším týmem. Za tým U14 Filip Pikal.

AH

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > Tým U14 hodnotí rok 2021

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png 

logo_robe.jpg

11teamssports.png

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík0.png

sychrovnet.png

_asport-logo-navrh-2017_final-verze-logo.jpg

ingdop.png

agel.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři