VALMEZ CUP FIREM 2023

17. ročník fotbalového turnaje firem

VALMEZ CUP FIREM 2023

pátek 6. října od 14:00

 

Vážená paní, vážený pane!

 

Stalo se tradicí, že v podzimním období oddíl kopané „Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek“ každoročně pořádá turnaj pro fotbalové týmy firem a podniků z Valašského Meziříčí a přilehlého mikroregionu. Letos bychom chtěli tímto turnajem i slavnostně otevřít nové hřiště s umělým povrchem, které prošlo kompletní rekonstrukcí. Pokud se nám turnaj protáhne do večerních hodin, nevadí, zbrusu nové LED osvětlení nám to krásně osvítí.

Stejně tomu bude i v letošním roce. Termín turnaje je stanoven na začátek podzimu ve sportovním areálu v našem městě.

Jsme velmi rádi, že pandemická situace, která neblaze ovlivnila v minulých letech i tento turnaj, je nyní za námi a společně se můžeme těšit na další porci sportovního vyžití.

Dovolte nám, abychom Vás jménem oddílu fotbalu TJ Valašské Meziříčí srdečně pozvali na 17. ročník fotbalového turnaje firem VALMEZ CUP, který se bude konat v pátek 6. října 2023 v prostorách fotbalového stadionu ve Valašském Meziříčí.

Podle poznatků z minulých let jsme přesvědčeni, že toto neformální setkání zástupců podnikatelských subjektů je dobrou cestou pro nastartování či upevnění snadnější komunikace mezi místními (regionálními) firmami v běžném životě.

 

Startovné je stanoveno na částku 3.000,- Kč při platbě bezhotovostně na účet č. 1763502329/0800 (v termínu do 2. října) nebo na částku 3.500,- Kč při platbě v hotovosti na místě.

 

Program turnaje:

13:30 – 14:00sraz účastníků
14:00slavnostní zahájení turnaje
14:35první zápasy
19:???vyhlášení výsledků (podle počtu přihlášených týmů)
do ???volná zábava

Časy mohou být upraveny po uzavření přihlášek.

 

Pravidla turnaje a další propozice zasíláme v příloze. Seznam již přihlášených týmů bude průběžně aktualizován na klubových internetových stránkách – https://www.fotbalvalmez.cz/valmez-cup-firem-2023

Prosíme o potvrzení účasti vaší firmy nejpozději do nejpozději do pátku 2. října 2023 na tel. čísle: 776 181 886 nebo e-mailem: tjvm1925@gmail.com .

Pro všechny účastníky turnaje bude připraveno občerstvení.

 

Počet týmů je omezen na 16 účastníků! Přihlášky budou postupně evidovány tak, jak bude zaplaceno startovné (připsáno na účtu klubu). Účast v turnaji má zajištěno pouze prvních 16 přihlášených týmů. V případě odstoupení týmu před turnajem bude startovné použito na úhradu nákladů s odstoupením spojených.

Valašské Meziříčí, 15. srpna 2023

 Aktuálně přihlášené týmy
1.Vahala
2.DB Schenker
3.SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o
4.DEZA
5.CABOT
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 

 

PROPOZICE VALMEZ CUP FIREM 2023

Datum turnaje: 6. 10. 2023

Hřiště: Turnaj se podle počtu přihlášených týmů odehraje na jednom nebo dvou hřištích - UT

Startovné: 3000,- Kč splatné na účet 1763502329/0800 (v termínu do 2. října) nebo 3500,- Kč při úhradě v hotovosti na místě

Pravidla:

a) Hraje se za každého počasí!

b) Složení týmů: 4 hráči v poli + brankář. Počet hráčů v týmu je stanoven na maximálně 10.

c) Střídání je neomezené, formou tzv. hokejového střídání (střídaný hráč nejprve opustí hrací plochu a následně střídající hráč nastupuje).

d) Nehraje se na „ofsajdy“.

e) Obuv: kopačky, bez železných kolíků! Hráčům doporučujeme použití chráničů.

 f) Předpokládá se fyzická kondice a zdravotní způsobilost hráčů pro rekreační fotbal. Hráči hrají na vlastní riziko. Zdravotní dozor je zajištěn.

g) Nedodržení časového limitu 3 minut k nastoupení mužstva do zápasu (dle časového harmonogramu) opravňuje vedoucího sportovní části turnaje ke kontumaci výsledku zápasu se skórem 3:0 pro soupeře.

h) Zápasy ve skupině:

  • Hrací doba zápasu: maximálně 2 x 10 minut.
  • Bodování: vítězství 3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů. (zápasy se neprodlužují ani se nekopou penalty)
  • O pořadí ve skupině rozhodují (v tomto pořadí): dosažené body – vzájemná utkání (příp. minitabulka vzájemných zápasů) – vyšší rozdíl skóre ze všech zápasů ve skupině - větší počet vstřelených branek ze všech zápasů ve skupině – los provedený vedoucím sportovní části turnaje.
  • Vítěz ve skupině se stává celkovým vítězem turnaje.

i) Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo na změnu systému turnaje (především délka hrací doby, počet skupin, rozdělení týmů do skupin, následný systém turnaje apod.) podle počtu přihlášených týmů tak, aby bylo možno celý turnaj odehrát ve stanoveném časovém limitu. S případnými změnami budou všechny týmy seznámeny před začátkem turnaje.

j) Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo na změnu/doplnění pravidel. S případnou změnou budou všechny týmy seznámeny před začátkem turnaje.

k) Všechny týmy musí bezpodmínečně respektovat pokyny a rozhodnutí rozhodčího zápasu. Jeho rozhodnutí je platné a nediskutovatelné.

l) Na sportovní stránku turnaje dohlíží vedoucí sportovní části turnaje.

 

 
TJ Valašské Meziříčí > Skryté > VALMEZ CUP FIREM 2023

 

Partneři a sponzoři

 deza.png

1394093035.gif

image_2.jpg

zlínský_kraj.png

014193.png

 

logo_robe.jpg

vm3.jpg

logo_adidas.png 

background.png

 vm5.jpg

  valassky-fotbal_logo_kulate.png

facr_logo_zjednodusene_rgb.png

 logo_mlékárna_vm.jpg

 logo_lvtrans.jpg

logo_restaurace.gif

 logo_skalka.jpg

logo_triogas_2016-01.jpg

vm2.jpg

hajdík.png

sychrovnet.png

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni.png

Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři
Partneři a sponzoři